Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 23

  Story 23 Story 23 Zdroj:

  • Když je LUCKA VONDRÁČKOVÁ naštvaná, „vypíše“ se z toho ve svém deníku. Momentálně je ale spíš zamilovaná a v nejbližší době plánuje utajenou svatbu.
  • Z blond zpátky na čokoládovou si změnila barvu vlasů zpěvačka BÁRA BASIKOVÁ. A teď bude muset kvůli nové roli nosit blonďatou paruku.
  • DANIEL HŮLKA dostal k narozeninám luxusní pero. Může s ním v nemocnici podepisovat revers…
  • Modelka MARTINA DVOŘÁKOVÁ jako filmová star, kterou neodbytní paparazzi nachytali na jedné hotelové party. Odehraje se podobný příběh i letos v Karlových Varech? Kdoví…
  • MICHAL DAVID je nejenom hitmaker, ale i dědeček. A to přímo pohádkový!

     

Zdroj: Prostě o Lucce

Lucie Vondráčková strávila několik posledních měsíců se svým snoubencem, hokejistou Tomášem Plekancem v Montrealu. V našem rozhovoru své cesty za oceán a pobyt v Kanadě sice popisuje jen několika větami, zato tak činí natolik sugestivně, že se mi při čtení těch slov okamžitě vybavil můj pobyt na témže místě před drahnými lety. Sice tehdy nebyla taková zima, jak líčí Lucka, ale jinak to bylo stejné, stejně vstřícní lidé uvolněně střídající angličtinu a francouzštinu, stejně obrovské veverky s huňatými ocásky, které nevzrušeně poskakovaly pár metrů od nás v centru města. Dokonce i s pár hokejisty jsem se tam tenkrát setkala. Jen jsem se do žádného nezamilovala. :-) Nevadí. Montreal mi i tak přirostl k srdci a v duchu stále osnuju plány, jak se tam zase vrátit. A taky si myslím, že právě k Lucii se tohle spontánní, přátelské a přece velmi spořádané město opravdu dobře hodí (nebo ona k němu). Ta podobnost mě napadla minulý týden, když jsme s přítelem navštívili v řevnickém kině koncert trojice muzikantů Jiří Vondráček, Tomáš Berka a Petr Kocman. Jako host na něm zcela nečekaně vystoupila i Lucka. Nikdy jsem si nemyslela, že by právě tahle držitelka řady hudebních i hereckých cen byla bůhvíjak namyšlená. Na třeskuté hvězdné manýry je příliš chytrá. Přesto jsem byla překvapená, s jakou vervou a nasazením vystoupila tahle (bez nadsázky) česká hvězda pro pár desítek hudbymilovných diváků v zastrčeném sále venkovského kina. Bylo to jedno z oněch vystoupení, která jsou neokázalá, leč kvalitní, absolutně muzikální, vtipná i romantická zároveň. Jedno z těch příjemných a lidských vystoupení, kdy se „vzdálenost“ mezi hledištěm a jevištěm zkracuje na minimum. Jedno z těch vystoupení, která vás potěší a zvednou vám náladu po náročném dni. A která vás přesvědčí, že ti, kteří vám tam v písních otvírají svá srdce, jsou dobří lidé. Zkrátka bych řekla, že Tomáš Plekanec (i Montreal) má štěstí. :-)

Tak šťastný týden se Story!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU