Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 2

  Story 2 Story 2 Zdroj:

  • Speciální příloha VIP diety prozradí, jak hubnou celebrity, co jedí modelky anebo třeba jak být fit po porodu. Dostaňte se do formy!
  • Loňský rok nevyšel MAHULENĚ BOČANOVÉ podle jejích představ. Po rozpadu manželství s Viktorem Mrázem zůstala doma a z pracovních závazků si ponechala jen moderování magazínu Top Star. Ocitla se v pozici boxera, který se po těžkém K. O. zvedá ze země.
  • Dokonalý svět herečky EVY SAKÁLOVÉ jsme na chvíli proměnili v rozvernou balonkovou bitvu, a to ve fashion story s možná trochu netrpělivým názvem Čekání na jaro.
  • Zpěvák MARIAN VOJTKO má ve spojitosti s rokem 2010 nač vzpomínat. Našel si lásku Libušku Vojtkovou, vyšla mu debutová deska, získal roli v novém muzikálu…
  • VÁCLAV KOPTA není jenom představitel teenagera Radka Převrátila z kultovního snímku Sněženky a machři anebo šikanovaný klávesák z talkshow Mistr GS, ale také dlouholetý člen Divadla Semafor a otec Františky a Jany, které vychovává společně s manželkou, herečkou Simonou Vrbickou.
  • KAROLÍNA BOSÁKOVÁ tvrdí, že lidé mají zkreslené představy o práci modelky. Ví, co říká, poznala ji důkladně. Aktivně se topmodelingu věnovala deset let, poté se do něj pustila „z druhé strany…

 

Zdroj: Nový rok podle Agáty

Začátek každého nového roku je mi sympatický, protože přináší i věci staré a známé. Třeba statistiky a souhrny. Dozvíme se, kolik Ježíšek tentokrát utratil za dárky a kolik rachejtlí vyletělo na silvestra k nebi. Zjistíme, kdo byl loni nejvíc sexy, kdo porodil nejroztomilejší miminko, kdo vydělal nejvíc peněz. Dočteme se, který hvězdný pár vydržel a který ne, která událost byla nejpřevratnější a která žena se nejhůř oblékla. Ale dějí se i jiné věci. Kolegové přinesou do práce vánoční cukroví (dlabanec vždycky sbližuje), s opožděným novoročním přáním se ozve ztracený kamarád. Všechno nám to přitom dává pocit jistoty, že všechno je tak, jak má být. Ráda bych, aby mezi takové jistoty patřilo i Story, které vám i v novém roce přináší a bude přinášet všechny důležité informace týkající se slavných tváří a hvězdných jmen. Na druhé straně ale každý nový rok – věren svému pojmenování – přináší i něco nového. Nové zprávy, sexy symboly, módní trendy, možnosti. Někomu i novou lásku. Ani v tom nechceme zůstat pozadu. Proto pro vás kromě všeho „starého, známého“ máme od ledna i zajímavou novinku. Na našich webových stránkách můžete najít pravidelné sloupky Svět podle Agáty. Ano, tušíte správně, jedná se o Agátu Hanychovou a o její pohled na věci kolem nás. O téhle české Paris Hiltonové se říká a píše leccos (častěji leccos ošklivého než hezkého). Někteří z vás už se taky na webu divili, proč pro nás (pro vás) píše zrovna „ona“. Přiznávám, že nevím, jaká je Agáta v soukromí -– nejsme kamarádky. Ale vím, že když jsme si domlouvaly spolupráci, byla milá, slušná, dochvilná, spolehlivá, profesionální. A když čtu její sloupky, zjišťuju, že je i vtipná a schopná příjemné sebeironie. A že možná nebude od věci se někdy na ten svět podívat právě i „podle ní“. Doufám, že to tak bude připadat i vám. Hezký nový týden se Story i se story.cz :-)

P. S. Za tenhle sloupek patří dík Martině Kociánové. Právě ona mě totiž dneska u kafe přivedla na jeho myšlenku. A to je mimochodem taky jedna z těch starých dobrých věcí – Martina mi totiž vždycky pomůže a dobře poradí. A zdaleka ne jen se sloupkem...

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky