Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 19

  Story 19 Story 19 Zdroj:

MARTA JANDOVÁ už nechce žít v neosobním hotelu a spát na nepohodlných pohovkách u kamarádů. Touží po rodině. „Děti jsou důležitější než kariéra. Mrzelo by mě, kdybych je neměla,“ říká.
DAGMAR „DASHA“ SOBKOVÁ touží po naprosté dokonalosti. Ví to nejen Karel Gott, jehož doprovází jako vokalistka, ale i Herecká asociace. Za roli Máří Magdaleny v muzikálu Jesus Christ Superstar jí udělila cenu Thálie.
Hlášky rapera RYTMUSE ovládly hudební show ČeskoSlovenská Superstar. Slovním obratům jako „si zabil“ nebo „si vychytal“ už rozumějí nejenom Rytmusovi fanoušci, ale i diváci komerční televize. Kdo je ale Patrik Vrbovský ve skutečnosti?
Herečka KRISTÝNA LEICHTOVÁ se s námi v cadilacku vydala vstříc módnímu dobrodružství, troše nebezpečí, ale i nezapomenutelným zážitkům.
JOSEF KLÍMA vstal jako Fénix z popela. Změnil nejen televizní stanici, ale i životní styl. „Čtyřicet let jsem hulil čtyřicet cigaret denně, natvrdo pil alkohol a mým nejoblíbenějším pokrmem je husa. Všeho jsem se musel vzdát, ale člověk si má užívat, dokud může,“ myslí si populární reportér.
 

Zdroj: Zase mě to dostalo!

Tuhle práci dělám už nějaký ten pátek. Přesto jsou věci, které mě vždycky dostanou. Minulý týden to byl nejdřív náš velký Story večírek. Jak se dozvíte na stranách 68–72, pořádali jsme ho v souvislosti s fotoprojektem Celebrity jako Venuše (mimochodem vydání Story s fotografiemi je od minulého týdne stále ještě v prodeji). Stála jsem u vchodu, prosklenými dveřmi viděla, jak přicházejí celebrity a další pozvaní, jak se zastavují na červeném koberci a pak jdou dovnitř, usmívají se na mě, podám jim ruku, s některými se obejmu, s každou z těch slavných tváří prohodím pár slov a připadám si jako v knize Jih proti Severu, když v domech vážených občanů „přijímali“ hosty, a je to neskutečné... Jen co se z toho zážitku vyspím a trochu se zmátořím při běžné pracovní agendě, je středa. Jsem pozvána na představení nové kolekce jedné módní značky, je to docela velká událost, bude tam i Tereza Maxová a bývalý pilot formule 1 David Coulthard. Jdu ráda, Davidovi jsem deset let poctivě fandila a díky přátelům ze stáje McLaren s ním dokonce mohla při několika Velkých cenách udělat rozhovory. Po oficiálním programu přistupuju (jako mnozí jiní) ke stolku, kde se podepisuje. David zvedá oči a dřív, než stihnu promluvit, říká: „Hi Daniela!“ Konverzujeme pak chvilku, nezávazně tlacháme (pokud mi to má znalost angličtiny dovolí) a já se nemůžu vzpamatovat z faktu, že si vicemistr světa F1 a komentátor BBC, který za svůj život musel potkat stovky novinářů, pamatuje zrovna jednu novinářku z Čech. A pak se mi najednou vrátí vzpomínka z pondělní party: sedím vedle Andrejky Kerestešové, hvězdy seriálu Vyprávěj, právě jsme si potykaly, smějeme se nějaké historce, která je možná tak moc veselá jen proto, že už je po půlnoci. A pak slyším Andreu, jak říká: „Víš co, já jsem jenom malá holka ze slovenské dědiny. Já vlastně ani nevěřím, že jsem vůbec tady.“

Neskutečný týden se Story!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky