Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 17

 Story 17

  • Herečka SANDRA NOVÁKOVÁ si vypila zásnubní prstýnek a ač je nadšenou cestovatelkou, svatbu plánuje v Čechách.
  • Přestože měl herec ŠTĚPÁN BENONI pod ortézou „načatý“ kotník, zúčastnil se za tým seriálu Ulice zápasu v bezkontaktním ragby. A jak to dopadlo?
  • „Holky zásadně nechávám, ať si šatičky vyberou samy. Když jsem to dělala já, často je pak nechtěly nosit,“ prozradila IVANA GOTTOVÁ na otvíračce butiku s dětskou módou.
  • Golf je prý o první ráně. Když se vám povede, zamilujete si ho. Třeba jako dcera producentky OLGY MENZELOVÉ Anička. Byli jsme při tom, když si to zkusila poprvé.
  • Kam si doběhly DARA ROLINS a VENDULA AUŠ SVOBODOVÁ pro velikonoční výprask?

Důvod k závisti

Vzpomínáte? Ve Story číslo 13 napsala šéfredaktorka Daniela, že když vydáváme nějaké speciální číslo, stává se tradicí, že psaní sloupku připadne na mě, zatímco ona dlí v nějaké zajímavé zahraniční destinaci. Tentokrát byla ovšem tradice porušena v tom, že Story vymykající se běžnému obsahu vyjde až příště. V tom, že si někde šéfová trajdá po světě a já musím psát tyto řádky, byla bohužel zachována. :-) Doufám, že se na mě nebude zlobit, když prozradím, že vyrazila na Velikonoce do Barcelony. Udělala dobře. Přestože jsem v metropoli Katalánska před půldruhým rokem pobýval jen pár hodin, stačil jsem poznat, jak krásné město to je. Škoda, že toho času nebylo víc… Musím se přiznat, že Daniele závidím. Ne trochu, ale hodně! To, že bude mít čas prohlédnout si stále ještě nedostavěný chrám Sagrada Familia, dílo slavného architekta Antonia Gaudího, obdivovat gotické skvosty nebo zajít do Mořského akvária či středověkých loděnic, mě zase tak netrápí. Co jí opravdu závidím, je návštěva jiného chrámu, chrámu fotbalového nesoucího jméno Nou Camp. Zde předvádí svou úžasnou hru FC Barcelona, tým, nad jehož kombinacemi srdce fanouška zaplesá, zvlášť toho českého, kterého z výkonu „plejerů“ pobíhajících na našich trávnících bolí oči. A hlavní hvězdou „Barcy“ je malý Argentinec Lionel Messi. A to je důvod mé neskrývané závisti. Ona uvidí na vlastní oči Messiho!!! Toho kouzelníka s míčem, na kterého je většina obran světových velkoklubů krátká, toho mladíčka, jenž se zařadil mezi legendy, které povýšily fotbal na umění! No, budu to muset nějak vykompenzovat. Třeba tím, že vyrazím na hokejový šampionát na Slovensko a zhlédnu zápas našich s Finskem. Myslím, že to mi zase bude závidět ona. Pozorný čtenář jejích sloupků totiž ví, jak velká hokejová fanynka je. Každopádně se příští číslo vrátí do zaběhlých kolejí – z této stránky se na vás bude usmívat Daniela a Story vyjde zase v pondělí.

Hezké Velikonoce se Story!

Jiří Petříš, zástupce šéfredaktorky

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky