Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 15

 Story 15

  • VENDULE SVOBODOVÉ našel nového muže syn. Přišel k němu a dal mu pusu. S Patrikem se Vendula zbavila depresí, a tak se chystá v nové talk show Spřízněni volbou představit osobnosti, které rovněž utrpěly nějakou ztrátu.
  • „Že mi roli Riegra nabídl, je pro mě kompliment…“ říká JOSEF ABRHÁM o nabídce, již mu učinil Václav Havel.
  • S tanečnicí LIBUŠÍ VOJTKOVOU jsme nafotili dramaticky rozpolcenou fashion story inspirovanou oscarovým filmem Černá labuť.
  • Že by se slavným kuchařským mistrům rodila konkurence? Uvidíme. Hokejový brankář DOMINIK HAŠEK totiž pilně trénuje nejenom na ledě, ale i v kuchyni.
  • O LUCII ŠOLAROVÉ se mluví jako o partnerce hudebníka Ondřeje Soukupa. Jak to s ním tedy má? „Prozradím vám to, ale nikomu nic neříkejte. Máme spolu vztah,“ vtipkuje Lucie v úvodu rozhovoru.
     

Když horečka nevadí

„Víš, co to je, když nákupní horečce propadne chlap?“ ptal se mě asi před rokem velmi sugestivně kamarád, který se právě vrátil z Ameriky s několika kufry narvanými oblečením pro sebe, manželku, děti, rodiče i tchyni. V té době jsem skutečně nevěděla, „co to je“, a vcelku marně se snažila si představit průměrného chlapa, jak bez dechu, s nepřirozeně lesklýma očima a nezvladatelnou touhou po dalším tričku s límečkem běhá z jednoho značkového obchodu do druhého. Teď už to vím. Zažila jsem si to totiž na vlastní kůži, když jsme s přítelem před několika týdny navštívili New York. Jsme sice nadmíru poznánímilovní, takže jsme samozřejmě neopomněli prohlídku sochy Svobody, rozhled z Empire State Buildingu, sevření žaludku v helikoptéře nad Manhattanem, procházku po Wall Street, mši v Harlemu, muzikál na Brodwayi, hokejové derby v Madison Square Garden, běh v Central Parku a tak dále, jeden volný den jsme ale přece jen vyšetřili. Za kuropění jsme vyrazili do jednoho z proslulých outletů... a co vám budu povídat – dorazili jsme mezi prvními a z jednoho z mnoha obchodů s džínami za 15 dolarů nás slušně, leč nekompromisně vyhazovali pět minut po deváté večer. Mezitím jsme jen s malou přestávkou na hamburger opravdu běhali z krámku do krámku a nadšeně dělali přesně to, co jinak oba z duše nesnášíme – zkoušeli a platili. Večer jsme pak odjížděli do hotelu s kufrem svého půjčeného amerického fára narvaným balíčky a taškami a já konečně věděla, jak vypadá ta pravá nákupní horečka. Tak to byl jen stručný popis, jak se nakupuje za Atlantikem. Obšírný a podrobný popis toho, jak se nakupuje za La Manchem, naopak najdete už v příštím čísle Story! Provedeme vás totiž po britské metropoli: poradíme, jak se tam nejlépe dostat, které hadříky a designové věcičky tam rozhodně nenechat i kde si po celodenním obrážení „dobrých adres“ odpočinout a občerstvit se. Zda při tom ovšem taky nedostanete horečku (tedy tu nákupní), ale zaručit nemůžeme. :-)

Hezký nákupní týden se Story!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky