Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 14

  Story 14 Story 14 Zdroj:

  • Herečka SABINA LAURINOVÁ snídá vestoje, po šestnáctihodinovém natáčení odpočívá při cídění dřezu a ráda by přibrala pár kilogramů, ale nedaří se jí to ani po čokoládě.
  • Ačkoli to neměl v plánu, chystá se zpěvák MAREK ZTRACENÝ na rodičovské povinnosti. Že bude otcem, se ale dozvěděl ve chvíli, kdy už se svou přítelkyní nechodil.
  • Herečka KLÁRA ISSOVÁ dostala loňský rok pořádně zabrat. Rozešla se s přítelem a práce měla nad hlavu. Ale když prý se něco nepovede, není to žádná tragédie.
  • Na našich módních stránkách tentokrát září jedna z nejkrásnějších, a také nejhodnějších, českých žen, modelka a Miss World 2006 TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ.
  • Zpěvačka MARTA JANDOVÁ si k fence Jack Russel teriéra jménem Katze pořídila druhého psa, voříška Kašpara. Jak k němu přišla, se dozvíte právě u nás.

 

Zdroj: Sloupek za pochodu

Dnešní sloupek píšu v podmínkách vpravdě polních. Stojím u barového pultíku, který je však místo sklenek od sektu a míchaných nápojů pokryt macbooky, papíry, mořskými mušlemi, barevnými stuhami, lahvemi s vodou a hrníčky od kávy. Před velkým zrcadlem vlevo sedí právě Andrejka Kerestešová a trpělivě se nechává „vylepšovat“ vizážistkou Luckou. Ilona Csáková si dává „zahřívací“ kafe s produkční (taky) Luckou. A do toho na mě neustále někdo mluví, mám se jít na něco podívat, něco zkontrolovat, něco zkonzultovat. Jo, a abych na psaní měla fakt „klid“, prostorem duní cizokrajná hudba. Inu, není to zkrátka prostředí, v němž by ruka šéfredaktorova zlehka spočinula na klávesnici a odpočatý mozek stejně lehce diktoval vtipný a vypointovaný editorial. :-) Ve skutečnosti jsem v podobných podmínkách ještě nikdy nic nepsala. Ale nelituju. Důvodem této mé netradiční roztěkanosti je totiž velký (a zatím dost tajný) projekt, který připravujeme na začátek května. Rozhodli jsme se pro vás nafotit dvanáct českých top celebrit v pózách vskutku neobvyklých. A tak jsme s naším produkčním týmem strávili celý týden v ateliéru na Smíchově a make-upovali, stylovali, připravovali scény a starali se o ty, kteří s námi do projektu, jehož výtěžek půjde na charitativní účely, statečně a bez váhání šli. Tak to jsem vám chtěla říct na úvod, abyste se měli na co těšit. Ale abyste se zase jenom netěšili, aktuálně doporučuju třeba speciální materiál o Lucii Bílé, kterým startujeme takový malý narozeninový seriál k významným jubileím našich celebrit. A pak ještě zcela soukromě doporučuju článek o Jamesi Francovi. Protože zkrátka není od věci dozvědět se něco o herci, jehož nový film 127 hodin prostě nemůže nechat nikoho chladným. Což vím, neboť jsem tento film – ničeho zlého netuše – vybrala jako ten pravý, který s mým přítelem navštívíme na moje narozeniny. Z traileru se mi totiž zdálo, že je plný nádherných přírodních scenérií... Ty bohužel ve skutečnosti skončily asi po deseti minutách. A pak se děly věci... takové věci, že když jsme si při závěrečných titulcích zase odkryli oči, prohlásil můj partner 127 hodin za nejhorší film, který kdy v životě viděl. Fešný James si na něm každopádně udělal kariéru a jeho fanynky si přišly na své, neb scén, v nichž by nefiguroval, je v něm opravdu poskrovnu. Takže vzhůru do kina (třeba i na něco jiného než na sympaťáka Franca uvězněného ve skalní průrvě) a těšte se -– na jaro, na kytky, na slunce a na naše květnové číslo!

Natěšený týden se Story!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU