Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 13

 Story 13

  • TELEVIZNÍ SERIÁLY jsou diváckým fenoménem. Čím delší, tím lepší. Chcete vědět víc, než vidíte na obrazovce? Kam a proč zmizely některé oblíbené postavy a nebo kdo s kým doopravdy chodí? To všechno vám prozradíme v tomto speciálním seriálovém čísle!
  • MARTIN DEJDAR je nominován na cenu TýTý, důvodů je hned několik. Tím největším je role Ozzáka v seriálu Comeback, rockera, který se nerad myje, ale o to radši se utápí v pivu.
  • Studentskou fashion story pro toto speciální vydání jsme nafotili s herci PATRICIÍ SOLAŘÍKOVOU a JAKUBEM ŠTÁFKEM. Už šest let hrají v nekonečném seriálu Ulice sourozence a za tu dobu se tak možná i cítí.
  • „S Věrou mám společnou asi absenci pudu sebezáchovy. Když mám vztah, jdu do něj stejně jako ona se vším všudy a odevzdám se mu totálně. Stejně jako ona mám potřebu se o někoho starat. Věra o sebe ale hodně dbá a na to já nemám čas…“ říká VERONIKA ŽILKOVÁ o své podobnosti s postavou ze seriálu Vyprávěj.
  • TEREZA VOŘÍŠKOVÁ, alias žokejka Klára z nového seriálu Znamení koně, ve skutečnosti z koně spadla, taky projela celý Vietnam a zkouší surfovat, i když vlnu zatím nesjede.

 

Odjíždění a Odcházení

Začíná se stávat zvláštní tradicí, že vydáváme-li speciální číslo, vychází psaní tohoto sloupku na mého kolegu Jiřího. Sérii čísel „do knihovničky“, která by měla postupně mapovat největší společenské fenomény naší doby, jsme odstartovali loni v prosinci pod názvem Šest žen, které změnily svět. Takové zvláštní vydání se pochopitelně připravuje řadu týdnů a při jeho zrodu jsem samozřejmě byla, nicméně když se mělo dostat na trh a nadešel čas na psaní sloupku, užívala jsem si zrovna čas adventní v italských Dolomitech. Milá povinnost tvorby editorialu tedy padla na mého zástupce. Nyní vám přinášíme čtení o dalším nesporném fenoménu, totiž o seriálech. A přestože tady teď sedím a píšu, barvitou upoutávku na ně si musím odpustit. Předminulý týden jsem totiž trávila pro změnu „hektickým odpočinkem“ (jinak se to nazvat nedá, protože v New Yorku je prostě všechno hektické) mezi mrakodrapy Manhattanu a Jiří mi mezitím seriálovou munici dočista vystřílel, když vás ve svém sloupku na tohle číslo navnadil už dopředu. Takže seriály musím nechat stranou. Ale nezoufám. V tomhle čísle totiž najdete i mimo seriálovou přílohu plno dalšího zajímavého čtení. Tak třeba materiál ze slavnostní premiéry Odcházení, které jsem měla tu čest se zúčastnit. A kde nebyl velkým zážitkem jen film sám, ale i následné defilé protagonistů, při němž excelovali jako vždy vtipní Jaroslav Dušek a Oldřich Kaiser, či noční raut, kde přes všechny současné zdravotní svízele, patálie a problémy okouzloval svým šarmem všechny přítomné pan exprezident. A za přečtení samozřejmě stojí i další články a rozhovory. Pročež vám přeju příjemné chvíle strávené s naším časopisem (a já už se těším na příští speciál, protože – pokud udržíme tradici – bych se při té příležitosti mohla třeba kromě jiného zase podívat někam do světa. :-))

Krásně speciální týden se Story!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky