Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 12

 Story 12

  • Pracovní jméno dítěte modelky a fotografky AGÁTY HANYCHOVÉ je Bartoloměj, protože sourozenci si přejí, aby vypadalo jako Bart ze Simpsonových. Mirek vypadá prý jako Homer a Agy jako Marge. Aspoň tak popisuje rodiče svého budoucího vnoučete VERONIKA ŽILKOVÁ.
  • Jelikož má populární SAŠA RAŠILOV doma tři ženy, není pro něj důležité rčení zasadit strom, postavit dům a zplodit syna. „Moje holky bych nevyměnil...“ říká herec.
  • Krásná tanečnice LIBUŠE VOJTKOVÁ se rozešla s Mariánem Vojtkem a v muzikálu Kat mydlář tančí kolem svých čtyř expartnerů...
  • Vybrali jsme pro vás to nejlepší ze všech fashion weeků a s modelkou RENATOU LANGMANNOVOU nafotili svěží módní stránky.
  • „V neděli jsem většinou přes den dlouho spala a večer buď zvelebovala domácnost, nebo šla s kamarády na pivo…“ říká HELENA ZEŤOVÁ o svém životě „před Superstar“. 
     

Vzhůru do seriálu!

Uběhlo čtvrt roku a Story má pro vás připraveno další speciální číslo. Po ženách, které změnily svět, je tu něco, co je českému čtenáři obzvlášť blízké. Zaměřili jsme se totiž na televizní fenomén. Ano, hádáte dobře, je jím seriál, protože co si budeme nalhávat, český divák je především divák seriálový. A tak už příští týden na vás čeká spousta zajímavých článků, v nichž se dozvíte věci, o kterých jste třeba neměli vůbec tušení. Tak například, věděli jste, kde rekvizitáři seriálu Vyprávěj sháněli takové drobnosti, jako jsou etikety na potravinách? Nebo kdo v něm měl původně hrát roli Věry Nedbalové, kterou ztvárnila Veronika Žilková? A troufnete si uhodnout, zda byl pro scény s nudisty u moře v NDR použit český či německý komparz? Samozřejmě jsme neopominuli dát dostatečný prostor také nekonečnému seriálu Ulice. A propos, máte vůbec tušení, kdy byl odvysílán jeho první díl? Tak trochu vám napovíme, bylo to v září… A ještě můžeme prozradit, jak to bude se svatbou Jardy Hejla a Lenky Drápalové. Bude. Pochopitelně jsme nezůstali jen v domácích luzích a hájích a z Cest domů jsme vyrazili do ciziny, abychom vám mimo jiné prozradili, kdo jako jediný z „hlavních Přátel“ nebyl nominován na prestižní cenu Emmy. (A není bez zajímavosti, že ji naopak získala Christina Applegateová, která hrála v několika dílech sestru Jennifer Anistonové, seriálové Rachel.) Ženy by nám jistě neodpustily, kdybychom nenahlédli do soukromí Zoufalých manželek. Že vám chybí žánr krimi? Ani na něj jsme nezapomněli. Opominout třeba takového poručíka Columba by byl doslova zločin a nevzpomenout na radu Vacátka hřích. A stejně jako v minulém „speciálu“ i tentokrát servírujeme lahůdku v podobě originální fashion story, takže i to je jeden z mnoha důvodů, proč si nenechat ujít příští číslo vašeho oblíbeného časopisu.

Hezký týden se Story!

Jiří Petříš, zástupce šéfredaktorky

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky