Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chantal Poullain si nechala věštit budoucnost. Médium se překvapivě přesné

Chantal Poullain
Chantal Poullain
Zdroj: Profimedia.cz
Chantal Poullain

Herečka Chantal Poullain (64) věří v osud a že to, cose má stát, se stane. Párkrát si nechala i věštit a byla překvapená, co jí vyšlo.

Letos přijala pozvání od ředitele soutěže Anděl mezi zdravotníky Davida Novotného, aby se stala spolu s dalšími umělci patronkou prvního ročníku této soutěže. S vybranými lékaři, pečovateli, zdravotními sestrami a záchranáři odjela na soustředění do luxusního resortu Château Šanov kousek od Rakovníka, kde si vyslechla různé lidské příběhy, které ji dojaly. Při té příležitosti nám prozradila, jak se dívá na české zdravotnictví, jestli se bojí koronaviru a co jí vyšlo, když si párkrát v životě nechala předpovědět budoucnost. 

Jakou máte zkušenost s českými lékaři?

Velmi dobrou. Neustále jsem s nimi v kontaktu kvůli své nadaci a musím říct, že všichni lékaři a sestry mají můj největší obdiv a respekt. Lidi tady si vůbec neuvědomují, jak mají skvělé zdravotnictví. Je opravdu na vysoké úrovni, jsou tu špičkoví lékaři, každý tu má nárok na ošetření. Jestli někdo pochybuje, ať se podívá, jak to funguje v jiných zemích, například v USA. Spousta lidí se lékařů, konkrétně zubařů, bojí.

Jak to máte vy?

Vždycky jsem říkala – raději rodit než jít k zubaři. (smích) Ale teď mám výbornou zubařku. Navíc v dnešní době jsou tak perfektní injekce, že nic necítíte. Lidé se zbytečně stresují, protože mají strach z bolesti, přitom zákroky už většinou bolí minimálně. Ta opatření proti bolesti jsou velká.

Máte strach z koronaviru, nebo si myslíte, že je kolem toho zbytečně velký mediální humbuk?

Jsem člověk, který absolutně respektuje vše, co říkají lékaři. Když je potřeba, nemám problém s tím vzít si rukavice, použít dezinfekci, roušky a vše ostatní. Ale určitě nejsem typ, co se bojí. Vždycky říkám, že co se má stát, to se stane. Jestli mám koronavirus dostat, tak ho dostanu. Raději zůstanu pozitivně naladěná, než abych byla v permanentním stresu.

Věříte na osud?

Celý můj život je tak trošku osudový.

Nechávala jste si někdy vykládat karty?

Mám s tím nějaké zkušenosti, ale nejsem člověk, který chodí ke kartářkám a řídí se tím, co mu řeknou. Kdysi mi jeden člověk-médium předpověděl věci, které se opravdu staly. Byl to muž, který uměl cítit různé věci. Jsem otevřená všemu, ale není to tak, že podle toho žiju, spíš to beru tak, že je to zajímavé.

Od kartářky vám to také vyšlo?

Z karet ne, ale od média ano.

Když jste u něj byla, bála jste se, že by se to mohlo vyplnit? Nebo jste to brala na lehkou váhu?

Byla jsem zvědavá, jestli to přijde, nebo nepřijde. Dokonce mi kdosi jednou, když jsem byla ještě studentka, předpověděl, že dostanu infekci do hlavy a že mě odvezou do nemocnice. Varovali mě před vodou, že se v létě nemám koupat. Moc jsem tomu nepřikládala váhu, občas se koupala, ale vždycky na to myslela. Pak jsem se vrátila od moře, bylo teplo a začalo pršet a já skutečně dostala infekci a odvezli mě do nemocnice. Splnilo se to. Jen ne z mořské vody, ale z dešťové.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky