Jak být fit a nedat šanci depresím? Jezděte na kole, radí prof. Pafko, tvář soutěže Do práce na kole

red

Slušivé soutěžní tričko z biobavlny

Komerční sdělení - Probouzí ve vás jarní sluníčko chuť začít se trochu hýbat, ale nejste žádný velký sportovec a navíc nemáte moc času? Dejte dohromady své kolegy a běhejte nebo šlapejte s více než 12 000 lidmi z celého Česka do své práce!

Lidí, kteří do svého denního plánu zařazují aktivní pohyb, je stále víc. A že to zvládají i jedinci s náročným programem, dokazují tváře stále populárnější soutěže Do práce na kole prof. Pavel Pafko a prof. Helena Illnerová. Oba ve svém věku (70+) stále usedají za řidítka téměř denně.

Podle prof. Pafka, který proslul operací Václava Havla, „je radostnější přijet do nemocnice na kole, osprchovat se a začít pracovat, než nervózně popojíždět autem na semaforech. Navíc pravidelný pohyb pomáhá nejen kondici, ale i v boji proti depresím.“

Tak co? Hecnete se letos i vy? Vytvořte tým, registrujte se do 30. 4. na dopracenakole.cz a v květnu choďte, běhejte nebo jezděte do práce „na vlastní pohon“. Kromě dobrého pocitu ze sebe sama si můžete užít i parádní ceny, doprovodné akce a závěrečný večírek ve svém městě, které vám také poděkuje - více lidí na kolech znamená čistší vzduch, více místa a přátelštější atmosféru.

 

Nejnovější články

2008 - 2017 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena