Soutěž: Zbavte se rychle oparu

Soutěžit můžete od 7.3.2016 0:01:00 do 20.3.2016 23:59:00

Opar rtu je nepříjemný problém, který dokáže pořádně potrápit. Někdy se objeví jako ojedinělý puchýřek, většinou se ale rychle rozsévá a je těžké se ho zbavit. Pomoci může včasná léčba.

Onemocnění způsobuje virus herpes simplex, který je přítomen v těle téměř každého člověka. Po většinu času je tento virus neaktivní. Zejména pokud je člověk zdravý a odolný, virus ho nijak neohrožuje.

Opar se může ozvat ve chvíli, když je tělo oslabené, ať už vinou nemoci, stresu nebo nedostatečného odpočinku. Objevuje se také v případě, kdy je obličej vystaven příliš velkému chladu nebo slunečnímu záření.

V každém případě jde o bolestivou a nehezkou záležitost, kterou je třeba podchytit už při prvních příznacích.
 
Pomoc nabízí volně prodejný lék Erazaban 10% krém s obsahem účinné látky dokosanol, který posiluje ochrannou bariéru buněk, a dokáže tak zamezit tomu, aby je virus napadl. Pokud se již puchýřek objeví, pomůže zmírnit nepříjemné pocity bolesti, svědění a pálení. Významně také zkracuje dobu hojení. Mast se jemně roztírá, nezanechává stopy na oblečení. Mohou ji bez omezení používat i těhotné a kojící ženy. Nečekejte, až se opar vytvoří, ale použijte Erazaban již při prvních příznacích oparu! Před použitím si pozorně přečtěte příbalovou informaci.

Přípravek lze zakoupit zde.


Soutěž

Tři výherci se mohou těšit na nákupní košík!

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Alena V. - Přelouč, Martin S. - Praha 10, Romana Z. - Žlutice

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Volně prodejný lék Erazaban 10% krém obsahuje účinnou látku?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena