Výjimečný únor ve Starbucks!

Soutěžit můžete od 28.1.2016 0:01:00 do 14.2.2016 23:59:00

Každý začátek roku s sebou přináší nové příležitosti, a to i pro ty, kdo hledají neobvyklý požitek pro své chuťové pohárky. Starbucks má přichystanou bohatou nabídku, kterou vytvořil s cílem překvapit originálními příchutěmi. Zimní sezona je v našich kavárnách obdobím řady akcí a nabídek připravených speciálně pro tuto příležitost. Zvlášť v únoru, který přeje lásce a zamilovaným, jsou kavárny Starbucks perfektním místem pro příjemné večery ve dvou.

Vyberte si své nejoblíbenější latte!

Únor je ten nejlepší čas na ochutnání nových, časově omezených nabídek ve Starbucks. Jednou z nich je Pistachio-Rose Mocha, což je kombinace espressa a mocha, obohacená příchutí pistácií a růže. To vše je doplněno pistáciovo-růžovou šlehačkou a posypáno francouzskými makronkami. Je velmi dobře možné, že od nynějška se tento nápoj stane vaším nejoblíbenějším z celé nabídky! Pokud jste ale milovníky karamelu – máme tu něco speciálně pro vás! Neobvyklou nabídkou pro jeho obdivovatele je latte s páleným karamelem. Espresso, napěněné mléko a šlehačka, to vše doplněné tou správnou porcí karamelového sirupu a posypu: tento nápoj uspokojí i ty největší milovníky sladkých chutí. Tato sezona zkrátka nabízí spoustu možností. Už víte, který nápoj vašemu srdci zrychlí tep?

Láska na první ochutnání

Když je venku zima, je nejlepší naplánovat si rande nebo schůzku s přáteli v útulném místě plném dobrot. Zvlášť teď, kdy se na menu vrací Triple Hot Chocolate, což je kombinace černého a bílého moka se šlehačkou a polevou. Tento sladký nápoj je skvělou volbou, když máte rande, protože čokoláda vás hned na začátku naladí na romantickou vlnu. Po staletí je čokoláda považována za afrodiziakum. Casanova ji pil místo šampaňského a tvrdil, že je to opravdový elixír lásky. 

Šťastné nové latte!

Pokud máte pocit, že nový rok byl výjimečný – pak máte pravdu! Starbucks rozšířil nabídku svých latte. Je to poprvé, kdy si budou moci milovníci kávy v České republice vychutnat své oblíbené latte s… kokosovým mlékem! Nová nabídka je ideální pro osoby, které mají rády delikátní chuť kávy s přidáním rostlinného mléka, a zároveň jde o zdravou alternativu pro alergiky, protože kokosové mléko neobsahuje laktózu. Exotická kombinace kávy s kokosovým mlékem tvoří dohromady jemný a sladký nápoj, který může být další volbou pro ty, kdo hledají originální chutě. Vyzkoušejte chuť Coconut Milk Latte ve Starbucks!

Soutěž

Soutěžíme o 3 výhry v podobě balíčku kávy a kartičky nabité na 300 Kč.

Více na http://www.starbuckscoffee.cz/

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Leona B. - Praha 4, Barbora P. - Praha 8, Tereza Š. - Praha 3

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Jaký je název věrnostních karet pro řetězec Starbucks?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena