Vyhrajte vstupenky na výstavu vín a destilátů Galadegustace Žofín 2016

Soutěžit můžete od 6.1.2016 0:01:00 do 20.1.2016 23:59:00

Nový rok je tady a s ním i mnoho zajímavých akcí, které by si neměl nechat ujít žádný milovník gastronomie. Patří mezi ně také mezinárodní výstava vín a destilátů s názvem Galadegustace Žofín 2016. V krásných prostorách paláce Žofín se uskuteční 28. ledna.

Jde o největší akci svého druhu v České republice a proběhne tradičně pod záštitou distribuční společnosti Premier Wines & Spirits. Návštěvnicí budou moct ochutnat to nejlepší z jejího portfolia – špičkové letité rumy, legendární Stolichnaya vodku, jihočeské ovocné destiláty Baron Hildprandt, zbrusu nový Altfernet a mnoho dalšího.

Tuzemská i zahraniční vína na výstavě představí samotní vinaři. Chybět nebudou zástupci španělských vinařství CodorníuaMarqués de Murrieta, italského Barone Ricasoli nebo čeští vinaři roku 2015 Mikrosvín Mikulov. V rámci výstavy proběhne také druhý ročník sommelierské soutěže Premierprix de sommelier, kterou zaštítila Asociace sommelierů ČR.

A kromě ochutnávání dojde také na povídání. Přednášet budou například brandambassador značky Xanté Erik Möller a uznávaná mistryně destilatérka Joanne Moore, která stojí za vznikem ginů Bloom nebo Greenall’s.

Soutěž

Chcete se velkolepé Galadegustace zúčastnit? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a tři z vás mohou vyhrát VIP vstupenku pro dvě osoby!

Kdy: 28. 1. 2016, od 13:00 do 20:00 hodin
Kde: Palác Žofín, Slovanský ostrov 226, 110 00 Praha 1

Nápovědu najdete ZDE!

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme těmto soutěžícím: Věra W. - Kladno, Hana M. - Praha 8, Miroslava K. - Louny

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Soutěžní otázka: Kolikátý ročník Galadegustace se letos koná?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena