Vyhrajte unikátní hydratační masku!

Soutěžit můžete od 11.3.2016 0:01:00 do 27.3.2016 23:59:00

Do kosmetického průmyslu stále vstupují nové trendy a inovace. Novinkou v péči o pleť jsou i masky, jejichž základ tvoří textilní vlákno. Klasickým představitelem této generace pěstících přípravků o pleť je ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratační maska.

Rozdíl mezi běžnými pleťovými maskami a hydratační maskou ARTISTRY HYDRA-V™ je v síle hydratace a ve způsobu její aplikace.

„Celá kolekce ARTISTRY HYDRA je určená pro hlubokou hydrataci pleti žen, ale i mužů, každého věku i typu pleti. Vývoj této řady byl inspirován objevem, který získal Nobelovou cenu. Jde o objev akvaporinů, tedy jakýchsi vodních kanálků nacházejících se uvnitř mezibuněčného prostoru. Tyto kanálky umožňují prostup vody přes buněčné membrány do každé buňky, čímž se výrazně podílejí na dlouhodobé, hloubkové hydrataci pleti,“ vysvětluje školitelka společnosti Amway Zuzana Gavendová a pokračuje: „Maska je skloubením nových technologií. A nabízí i nový způsob použití, ten spočívá v aplikaci účinných látek přes hedvábný síťovaný základ, jenž je nasycený účinnými látkami, především vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové, což jedna z nejsilnějších složek, která dokáže vázat vodu.“

Tento typ aplikace je snadnější a pohodlnější, než umožňuje nanášení masek vyrobených z klasických nosičů a masťových základů.

Jak ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratační maska funguje?

Během dvacetiminutové relaxace, kdy je maska přiložená na obličej, dochází postupně k uvolňování hydratační esence, díky tomu do pokožky začnou prostupovat liposomy s minerální vodou z norských fjordů spolu s vysokým množstvím kyseliny hyaluronové. Kyselina hyalurovoná po přestupu do pokožky funguje jako dlouhodobý fixátor vody v hlubokých vrstvách pokožky. Efekt projasnění, zvláčnění, vypnutí a hydratace pleti přichází okamžitě a přetrvává dlouhodobě.

O společnosti Amway
Amway je společnost přímého prodeje s obratem 10,8 miliard USD (v roce 2014), která byla založena a sídlí v americkém Michiganu. Nejprodávanější výrobky Amway jsou vitamin, minerály a doplňky stravy NUTRILITE(tm), kosmetika ARTISTRY(tm) a zařízení na úpravu vody značky eSpring(tm). Všechny výrobky lze zakoupit výhradně od Vlastníků podnikání Amway. Díky globálním obratům v roce 2014 je podle žebříčku Direct Selling News společnost Amway aktuálně největší společností přímého prodeje na světě. Pro více informací navštivte stránku
news.amway.cz.

Soutěž

Vyhrajte hydratační masku!

Správnou odpověď najdete na: Amway.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme:

Blanka K. Rychnov n.Kněžnou
 

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Jak velké množství vody v pleti umí udržet kyselina hyaluronová?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena