Vyhrajte Tarot od A do Z

Soutěžit můžete od 12.12.2016 0:01:00 do 25.12.2016 23:59:00

S předstihem zjistit, jak situace dopadne a co bude dál, to by si občas přál snad každý. I v moderních časech tak přicházejí na řadu starodávné věštecké metody. Jednou z nejpropracovanějších je právě tarot.

Kde, jak a proč vlastně vznikla sada 78 karet s očíslovanými mystickými obrázky, zůstává záhadou. Historici soudí, že můžou pocházet z Indie, Dálného východu nebo z Egypta a do Evropy je patrně začátkem 14. století přivezli templáři při křížových výpravách. Prapůvodně se karty malovaly ručně a mohly sloužit jak k hazardním hrám, tak k věštění. Sarah Bartlettová shromáždila dostupné informace o jejich historii, ale hlavně se zaměřila na to, jak s nimi „pracovat“. Jelikož existuje celá řada variant tarotu, tak poradí s výběrem vhodné sady.

V encyklopedicky laděné a bohatě ilustrované publikaci Tarot od A do Z pak podrobně rozebírá symboliku jednotlivých karet a nejrůznější možnosti výkladu, aby se v nich vyznal i naprostý laik. Také naučí klást správné otázky, protože ty jsou předpokladem, že odhalíte, co vás zajímá. O budoucnosti, lidech okolo, stejně tak o sobě, ať už se záležitost týká lásky, zaměstnání, zdraví, financí, prostě libovolných oblastí.

Soutěž

Pět z vás získá KAPESNÍ ENCKLOPEDII TAROT OD A DO Z, kterou vydává nakladatelství Metafora www.metafora.cz.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, mít trochu štěstí a pět z vás získá publikaci Tarot od A do Z.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. najdete zde.

K výhře gratulujeme:

Miluše Z., Šardice
Jana A., Jablonec nad Nisou
Libuše Ž., Vsetín
Eliška P., Teplice
Jana Č., Krásná Hora

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Mezi nadšené příznivce tarotu patřil matematik, astrolog a okultista John Dee. Jeho výkladu věřila anglická královna Alžběta I. a také se stal dvorním alchymistou významného českého panovníka. Kterého?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena