Vyhrajte produkty značky Zendium a podpořte přirozenou obranyschopnost své ústní dutiny

Soutěžit můžete od 25.1.2016 0:01:00 do 7.2.2016 23:59:00

Nová zubní pasta Zendium přináší unikátní kombinaci enzymů a proteinů, která působí v souladu s našimi ústy a podporuje jejich přirozenou obranyschopnost a dle klinicky ověřených studií poskytují až o 60 % víc síly* v boji s příčinami vzniku zubního kazu. * nárůst ochranných faktorů slin v porovnání s fluoridovou zubní pastou bez enzymů a proteinů

Spolehněte se na sílu enzymů

Nenápadné, ale pro naše zdraví a dobrou kondici zcela zásadní, takové jsou enzymy. Zajišťují, aby všechny přirozené biochemické procesy v našem těle probíhaly tak, jak mají, zároveň pomáhají posilovat imunitu a účinně bojovat se záněty. Enzymy obsažené ve slinách hrají důležitou roli v udržování mikroflóry ústní dutiny v přirozené rovnováze. Zubní pasty Zendium navíc neobsahují pěnivé látky SLS a respektují citlivé tkáně – jsou tedy vhodné i pro jedince trpící afty. Díky jedinečnému složení v kombinaci s jemnou chutí nedochází ke zkreslování chuti jídla. Nic vám tedy nebrání v tom, abyste se přímo po vyčištění zubů napili pomerančového džusu. Pořád bude chutnat jako pomerančový džus.

Již od prvního zoubku...

O stav chrupu je třeba pečovat již od chvíle, kdy se prořeže první mléčný zub. Dětské zubní pasty Zendium jsou vyvinuty tak, aby odpovídaly svým složením aktuálnímu věku dítěte. Varianta KIDS s oblíbenou ovocnou příchutí je vhodná pro první chrup a je určena dětem ve věku 1–6 let. Speciální ochranu úst školákům od 7 let poskytne varianta JUNIOR. Ta má příjemnou neutrální příchuť, která neovlivňuje chuť jídla.

Soutěž

Chcete vyzkoušet jedinečnou sílu enzymů? Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku, a jeden ze 3 balíčků obsahujících výrobky značky Zendium v hodnotě 500 Kč může být váš.

Obsah balíčku:
Zubní pasta Zendium Completeprotection
Zubní pasta Zendium Sensitive
Zubní pasta Zendium Kids
Ústní voda Zendium Completeprotection

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Václav K. - Česká Třebová, Michaela P. - Praha 4, Martina K. - Mikulčice

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kolik variant zubních past Zendium je určeno dětem?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena