Vyhrajte přírodní kosmetiku s vůní Karibiku

Soutěžit můžete od 3.10.2016 0:01:00 do 16.10.2016 23:59:00

Moderní život naši pokožku těžce zkouší. Smog, stres, chemie... není lehké udržet kůži zdravou, vitální a zrelaxovanou. Produkty Sportique o pokožku pečují a pomáhají jejímu zdraví i zdraví celého těla. Jsou vytvořené z nejčistších zdrojů, bez nezdravých syntetických surovin. Firma Sportique si udělala skvělé jméno vytvářením funkční kosmetiky původně určené pro ty nejnáročnější – vrcholové sportovce.

Tyto produkty se staly populární díky tomu, že fungují v extrémně náročných podmínkách. Snad proto jsou tak efektivní i ve výzvách každodenního života. Snoubí se v nich osvědčené znalosti našich předků s nejnovějšími poznatky moderní vědy. Firma při výrobě usiluje o ekologický a lokální přístup (samozřejmostí je mmj. nepoužívání surovin testovaných na zvířatech).

Balíček, který můžete vyhrát, obsahuje tělový a masážní olej, tělové mléko a balzám na rty – to vše s krásnou karibskou vůní piňa colady, aby vás letní pohoda neopouštěla v jakémkoli ročním období.



Tělový pěstící a masážní olej je víceúčelový přípravek tvořený vyváženou kombinací několika vzácných přírodních olejů, které navíc mají i ochranný faktor SPF. Je ideální pro masáž, péči o pokožku i jako přísada do koupele. Coby pěstící tělový olej se hodí k celkové relaxaci a ošetření pokožky celého těla, zejména po opalování. Tělové mléko s vůní piňacolady využívá blahodárného účinku makadamového a kokosového oleje. Spolu s prvotřídním bambuckým máslem rychle vyživí a urychlí regeneraci suché a podrážděné pokožky. Tu pohladí i přírodní a uklidňující výtažek z aloe vera a mořských řas, doplněný vitamínem E. Mléko poskytuje dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty, navíc se velmi rychle vstřebá. Kůži vypne, zpevní a zkrásní na pohled. Vše je na přírodním základě, tudíž vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou nebo alergiky.

Balzám na rty je velmi výživný přírodní balzám na rty, který neobsahuje živočišné tuky, parafín ani chemické konzervanty. Vůně růže smíšená s přírodními oleji a výtažky vytváří hedvábně jemný zvlhčující Lip Balm, který dává ústům velmi jemný a přirozený růžový odlesk. Rychle se vstřebává, vyživuje, uzamyká ve rtech vlhkost a je ideální i pod rtěnku. Obsažené látky spolu s včelím voskem a účinným antioxidantem vitamínem E spolehlivě ochrání vaše rty před popraskáním, vznikem oparů či ústních koutků. Balzám na rty lze používat k ošetření jakéhokoliv suchého místa na vaší pokožce.

Soutěž

Tři z vás vyhrávají balíček kosmetiky Sportique.
 

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti VLTAVA LABE MEDIA a. s. najdete zde.

K výhře gratulujeme:

Kateřina V., Opava
Lada S., Lanškroun
Jan W., Hlučín-Bobrovníky

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

V sortimentu SPORTIQUE naleznete:

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena