Vyhrajte omlazení pleti plazma liftingem na klinice Aesthevita v hodnotě 8 000 Kč

Soutěžit můžete od 23.2.2016 12:30:00 do 8.3.2016 23:59:00

V současné době zažívají boom metody, kdy se při omlazení pleti používá materiál, který je tělu vlastní. Jednou z takových metod je i omlazení pleti pomocí vlastní plazmy.

Ve spolupráci s klinikou plastické chirurgie Aesthevita jsme pro vás připravili soutěž.

Můžete vyhrát zákrok omlazení pleti – PRP plazma lifting - v hodnotě 8 000 Kč. Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku níže a pak se na vás usměje trochu štěstí.

PRP plazma lifting – šetrná metoda omlazení

“Je to velmi šetrný způsob omlazení a regenerace pleti, který na naší klinice podstupuje stále více žen. Jedná se o omlazení pleti pomocí plazmy, kterou získáme z vlastní krve klienta. Pokožka je poté vypnutá, projasněná a vrásky jsou jemnější,” říká MUDr. Ján Pilka z kliniky plastické chirurgie Aesthevita.

Právě tělu vlastní materiál je zárukou toho, že v těle nevyvolá alergickou reakci, což je jeden z největších argumentů, proč se rozhodnout právě pro tuto metodu ošetření pokožky.

To, že je to oblíbená metoda u celebrit, dopomohly i také články v bulváru, ve kterých se psalo o několika celebritách, které si tuto metodu oblíbily.

Metoda PRP plazma liftingu se používá:     
•    k omlazení pokožky v obličeji, na krku nebo dekoltu, na hřbetech rukou
•    k ošetření strií, jizev
•    k regeneraci kůže poškozené slunečním zářením nebo např. po chemickém peelingu
•    při léčbě padání vlasů.

Průběh PRP plazma liftingu:

Klientovi je odebrána krev do zkumavky stejně jako při běžných odběrech, nejčastěji z žíly v oblasti loketní jamky nebo hřbetu ruky. Množství odebrané krve závisí na velikosti ošetřované plochy. Zkumavka s krví se vloží do speciálního přístroje, poté odstředěním následuje separace plazmy. Vše probíhá ve sterilním prostředí. Nakonec se plazma aplikuje za pomoci tenké jehličky do pokožky obličeje, krku nebo dekoltu.

“Plazmu aplikujeme do kůže jemnými vpichy, které jsou od sebe vzdáleny asi 1 cm. Ošetřit můžeme celý obličej, dekolt, hřbety rukou, ale i jiné oblasti těla,” vysvětluje MUDr. Ján Pilka, hlavní plastický chirurg kliniky Aesthevita.

Za jak dlouho výsledek terapie uvidím a jak dlouho bude přetrvávat?

"Výsledky léčby můžeme pozorovat přibližně za 2 týdny po aplikaci. Pokožka je více hydratovaná, struktura pleti je jemnější. Stav kůže se poté ještě zlepšuje v dalších týdnech. Efekt vydrží asi jeden až jeden a půl roku,” uvádí MUDr. Ján Pilka.

Více o PRP plazma liftingu najdete zde.

V současné době stále více žen volí v plastické chirurgii i metodu lipotrasferu (kdy se tuk např. z břicha použije k modelaci nebo zvětšení poprsí nebo modelaci zadečku). Vlastní tuk mnoho žen v plastické chirurgii používá i při zvětšování rtů.

Chci soutěžit o zákrok omlazení pleti plazma liftingem, jak na to?

A nyní zpět k naší soutěži. Jedna z vás získá tento voucher na tento zákrok na klinice plastické chirurgie Aesthevita zcela zdarma.

Nápovědu k soutěžní otázce najdete Aesthevita.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Alena M. - Chodov 1

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Zde je soutěžní otázka: V jakých městech lze najít kliniku plastické chirurgie a estetické medicíny Aesthevita?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena