Vyhrajte luxusní přírodní kosmetiku TOPVET a poznejte její blahodárné účinky!

Soutěžit můžete od 9.3.2016 0:01:00 do 27.3.2016 23:59:00

Kvalitní česká kosmetika značky TOPVET, vyráběná z těch nejlepších přírodních surovin, je na trhu již 25 let. V jejím portfoliu najdete pleťové krémy, oleje, mléka či balzámy, ale také vlasovou kosmetiku či bylinné tinktury. Kromě e-shopu www.topvet.cz zakoupíte výrobky této značky také ve vybraných drogeriích, včetně sítě prodejen Teta, a také v obchodech se zdravou výživou. Koupí výrobkůTOPVET navíc podpoříte nadační fond dětské onkologie Krtek.

Pojďte si s námi zasoutěžit o 3 balíčky kosmetiky TOPVET! Co obsahují soutěžní balíčky?

Arganový balzám TOPVET

Arganový olej patří mezi nejluxusnější a zároveň nejdražší kosmetické oleje světa. Právem se mu pro jeho výjimečné vlastnosti přezdívá marocké zlato. Arganový olej je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, vitamínů a fytosterolů. Tlumí projevy stárnutí, redukuje výskyt vrásek, hydratuje a pomáhá udržet pokožce mladistvý vzhled. Balzám je ideální především pro zralou pokožku, doporučuje se i na pleť ekzematickou, suchou či citlivou.

Shea butter balzám TOPVET na vrásky i ekzém

Nedejte vráskám za žádných okolností šanci a pořiďte si Shea butter balzám od české značky přírodní kosmetiky TOPVET. Bambucké máslo vaši pokožku nejen dokonale vyživí a hydratuje, ale rovněž podpoří její elasticitu. Navíc tlumí projevy nejrůznějších forem ekzémů nebo strií v období těhotenství. Uznejte sami, že Shea butter balzám od TOPVETU vám nesmí v kosmetické výbavě chybět.

Měsíčková mast TOPVET – základ domácí lékárničky

Kdybyste měli doma mít jen jednu mastičku, vsaďte na měsíčkovou. Měsíček lékařský se tradičně používal na spáleniny a různé formy ekzémů. Měsíčková mast české firmy TOPVET je navíc vhodná i pro špatně se hojící rány, na změkčení a zjemnění zatvrdlé kůže, změkčení tuhých jizev a pomůže i při opruzeninách.

Soutěž

Vyhrajte balíček přírodní kosmetiky! Odpovězte správně na soutěžní otázku a zařaďte se tak do slosování o 3 dárkové balíčky s těmito výrobky od firmy TOPVET: arganový balzám, shea butter balzám a měsíčková mast.

Odpověď naleznete na webových stránkách www.topvet.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme:

Miluše L., Kalek
Iva B., Senožaty
Miroslav M., Teplice

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kolik výrobků obsahuje nová specializovaná řada TOPVET pro lékárny?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena