Vyhrajte luxusní přírodní kosmetiku TOPVET a poznejte její blahodárné účinky!

Soutěžit můžete od 9.3.2016 0:01:00 do 27.3.2016 23:59:00

Kvalitní česká kosmetika značky TOPVET, vyráběná z těch nejlepších přírodních surovin, je na trhu již 25 let. V jejím portfoliu najdete pleťové krémy, oleje, mléka či balzámy, ale také vlasovou kosmetiku či bylinné tinktury. Kromě e-shopu www.topvet.cz zakoupíte výrobky této značky také ve vybraných drogeriích, včetně sítě prodejen Teta, a také v obchodech se zdravou výživou. Koupí výrobkůTOPVET navíc podpoříte nadační fond dětské onkologie Krtek.

Pojďte si s námi zasoutěžit o 3 balíčky kosmetiky TOPVET! Co obsahují soutěžní balíčky?

Arganový balzám TOPVET

Arganový olej patří mezi nejluxusnější a zároveň nejdražší kosmetické oleje světa. Právem se mu pro jeho výjimečné vlastnosti přezdívá marocké zlato. Arganový olej je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, vitamínů a fytosterolů. Tlumí projevy stárnutí, redukuje výskyt vrásek, hydratuje a pomáhá udržet pokožce mladistvý vzhled. Balzám je ideální především pro zralou pokožku, doporučuje se i na pleť ekzematickou, suchou či citlivou.

Shea butter balzám TOPVET na vrásky i ekzém

Nedejte vráskám za žádných okolností šanci a pořiďte si Shea butter balzám od české značky přírodní kosmetiky TOPVET. Bambucké máslo vaši pokožku nejen dokonale vyživí a hydratuje, ale rovněž podpoří její elasticitu. Navíc tlumí projevy nejrůznějších forem ekzémů nebo strií v období těhotenství. Uznejte sami, že Shea butter balzám od TOPVETU vám nesmí v kosmetické výbavě chybět.

Měsíčková mast TOPVET – základ domácí lékárničky

Kdybyste měli doma mít jen jednu mastičku, vsaďte na měsíčkovou. Měsíček lékařský se tradičně používal na spáleniny a různé formy ekzémů. Měsíčková mast české firmy TOPVET je navíc vhodná i pro špatně se hojící rány, na změkčení a zjemnění zatvrdlé kůže, změkčení tuhých jizev a pomůže i při opruzeninách.

Soutěž

Vyhrajte balíček přírodní kosmetiky! Odpovězte správně na soutěžní otázku a zařaďte se tak do slosování o 3 dárkové balíčky s těmito výrobky od firmy TOPVET: arganový balzám, shea butter balzám a měsíčková mast.

Odpověď naleznete na webových stránkách www.topvet.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme:

Miluše L., Kalek
Iva B., Senožaty
Miroslav M., Teplice

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kolik výrobků obsahuje nová specializovaná řada TOPVET pro lékárny?

Soutěž již byla ukončena.

Celý program

2008 - 2017 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena