Vyhrajte luxusní dárek – tekuté zlato v podobě arganové péče SPORTIQUE

Soutěžit můžete od 21.3.2016 0:01:00 do 3.4.2016 23:59:00

Moderní život klade na naši pokožku velké nároky. Dotek přírody, který kůži dodávají výrobky Sportique, je efektivní, nenásilný a šetrný - tak jako životní styl, který firma vyznává. Produkty jsou vytvořené z nejčistších zdrojů, bez nezdravých syntetických surovin.

Při vývoji receptur spojuje Sportique znalosti našich předků s nejnovějšími poznatky moderní vědy, aby mohla nabízet funkční kosmetiku bez škodlivé chemie. V soutěži můžete vyhrát dárkovou sadu luxusní přírodní péče – arganový olej a arganové máslo.

Arganovému oleji se pro jeho vzácnost a plejádu pozitivních účinků přezdívá tekuté zlato. Roste pouze v omezené oblasti subsaharské Afriky chráněné UNESCO a je připravován tradičními ručními postupy. Jeho pozitivní účinky jsou na rozdíl od řady jiných kosmetických „zázraků“ spolehlivě vědecky prokázány. Arganové máslo i arganový olej jsou bohaté na tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny a vitamíny A, E, F. Tato unikátní kombinace chrání kůži před nepříznivými vlivy životního prostředí a brání působení volných radikálů a UV záření. Zároveň regeneruje, hydratuje a vyživuje.

Díky čistě přírodnímu složení jsou olej i máslo vhodné také pro pokožku namáhanou, stárnoucí či jakkoli přecitlivělou. Prokazatelně fungují na strie, akné, poškozené nehty, pomáhají při popraskání či podráždění kůže. Arganový olej je díky praktické roll-on kuličce snadno a hygienicky aplikovatelný. Taktéž pomaleji oxiduje a déle vydrží, čemuž napomáhá i tmavá lahvička.

Olej se skvěle hodí k ošetření všech druhů vlasů. Navrací jim lesk a vitalitu, usnadňuje jejich úpravu a je ideální pro masáž vlasové pokožky. Lze jej použít jako vlasovou masku, vlasový styling pro lesk i kondicionér po umytí šamponem. Takto ošetřené vlasy mají mnohem menší tendenci k lámavosti a nezdravému vzhledu. Arganový olej jako jeden z mála vzácných olejů není komedogenní – neucpává póry, takže jej beze všeho můžete použít na ošetření pokožky hlavy či obličeje. Obzvláště dobře funguje při péči o drobné oční vrásky.

Arganové máslo je vhodné na tělo, bojuje proti vráskám, prozařuje pleť, hydratuje ji a vyživuje. Arganové máslo i olej poskytují alternativu k celé řadě specializovaných syntetických přípravků – to vše bez škodlivých chemických toxinů a parabenů. Proti stárnutí pleti a jeho projevům. Pro pokožku vyživovanou, hydratovanou, pružnou a zářící.

Soutěž

Soutěžíme o 3 balíčky!

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti Astrosat Media s.r.o.

K výhře gratulujeme:
Jiří T., Smržovka
Jana P., Třebíč
Jiřina S., Kolín

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Pro označení Arganového oleje ve výrobcích se používá:

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena