Vyhrajte jednu z pěti knih Nakresli mi vítr

Soutěžit můžete od 28.3.2016 0:01:00 do 10.4.2016 23:59:00

Skutečný příběh Slovenky Marcely, kterou zaslepila vášeň a zamilovanost natolik, že skončila ve vězení.

Kniha o tom, jak tenká je hranice mezi správným a nesprávným, jak křehká je sebeláska ve srovnání s touhou po tom, abychom byly milované mužem... Je o mateřské lásce, o selhání, o lidské zlobě a o tom, že za mřížemi slovenských věznic se nachází mnoho osudů, které se do novin nedostanou a které si tam, v "chládku", musí vytvořit svůj vlastní svět...

Eva (Evita) Urbaníková

- nejúspěšnější a nejprodávanější slovenská spisovatelka
- každá z jejích 12 knih se stala bezkonkurenčním bestselerem
- zakladatelka a jednatelka vydavatelství Evitapress (od roku 2007)
- šéfredaktorka Evita magazínu (vychází od dubna 2015)
- moderátorka talkšou Rádia Expres (podle průzkumů nejposlouchanějšího rozhlasového programu na Slovensku)

Narodila se 3. 3.1976 v Žilině a je představitelkou mladší střední generace autorek. Už během základní školy milovala knihy. Když studovala na gymnáziu, psala pro dva školní časopisy, jeden z nich byl vydáván v anglickém jazyce. V osmnácti letech odešla z rodné Žiliny na vysokou školu do Bratislavy. Celý profesní život se věnuje žurnalistice. Začínala jako moderátorka v Rock FM rádiu, pak spolu s Julom Viršíkom 3 roky vysílala ranní show v rádiu OKEY. Sedm let působila v měsíčníku EVA, poslední tři roky jako vedoucí publicistiky. V televizi moderovala programy Chilli a Ľudia na jednotku, od podzimu 2008 účinkovala v relaci 7edem s.r.o. V minulosti byla také glosátorkou v televizní talkshow Adély Banášové.

V současnosti se věnuje svému vydavatelství Evitapress, moderuje talkshow v Rádiu Express. V dubnu 2015 začal na Slovensku, ve vydavatelství Mafra, vycházet ženský měsíčník Evita, který se již třetím číslem zařadil do trojice nejprodávanějších měsíčníků na Slovensku a stal se součástí života více než 30 000 žen. Evita je tváří měsíčníku a jeho šéfredaktorkou.

V roce 2016 by měl mít premiéru film Všetko alebo nič, ke kterému napsala Evita Urbaníková scénář vycházející z její prvotiny, ze které se jen na Slovensku prodalo více než 150 000 ks. Komedie se točí v česko-polsko-slovenské produkci, v hlavních rolích hrají Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michal Zebrowski, Ondřej Sokol, Pawel Delong a další.

Evita žije v Bratislavě s partnerem Pawelom, který pochází ze severní Moravy, vychovávají spolu čtyři děti - dcerky Lindu, Kláru, Karolínku a syna Filipa.

Evita přesně zná své čtenáře a dokáže je oslovit příběhem, skutečnými emocemi a srozumitelným jazykem. Ona, její životní příběh, knihy a magazín se staly inspirací, energií pro velké množství žen. Zkušenosti s psaným slovem vnesla do svých knižních bestsellerů, z nichž většina vyšla i v Čechách.

Vyšlo: Všetko alebo nič (2007), Stalo sa mi všetko (2008), Všetko alebo nič: príbeh pokračuje (2009), Svet mi je dlžný (2010), Príliš osobná známosť (2011), Vzťahová níž (2011), Sushi v Dushi (2012), Monika (2013), Sex a iné city 3 (2013), Za facku (2013), Maj ma rád (2013) a Všetko alebo nič I+II (2014), Stratené (2014) a nyní vychází nový román Nakresli mi vietor. Evita byla hlavní editorkou projektu „Slovensko píše román“, který trval dvacet týdnů a výsledkem byl román Minulosť ťa dostane: Slovensko píše román (2009). V anketě internetového knihkupectví Martinus.sk se stala nejoblíbenější slovenskou autorkou knih za rok 2009 a 2013. V rámci sítě knihkupectví Panta Rhei byla v roce 2010 nejprodávanější slovenskou spisovatelkou a její kniha Svet mi je dlžný nejprodávanějším slovenskými titulem roku 2010. V roce 2014 dostala tuto cenu opět. Její vydavatelství Evitapress se drží v žebříčku nejúspěšnějších v zemi.

Soutěž

Soutěžíme o 5 knih!

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Nápověda: http://www.evitapress.sk

Pravidla soutěží na webech společnosti Astrosat Media s.r.o.

K výhře gratulujeme:
Alois M., Sušice
Marie S., Jistebnice
Miroslava K., Louny
Jana D., Brno
Lubomír Š., Jirkov
 

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kolik knížek napsala Evita Urbaníková (včetně Nakresli mi vítr)?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena