Vyhrajte jednu z pěti audioknih Padrino Krejčíř - Afričan

Soutěžit můžete od 28.12.2015 0:01:00 do 17.1.2016 23:59:00

První česká mafiánská audiokniha Padrino Krejčíř - Afričan promlouvá skrze mafiánský hlas Pavla Rímského. Padrino Krejčíř - Afričan je první ze série audioknih o jednom z nejznámějších českých uprchlíků - Radovanu Krejčířovi. Autor Jaroslav Kmenta v příběhu popisuje jeho aktivity a následné vyšetřování v Jihoafrické republice. Fakta o českém podsvětí a praktikách v JAR jsou napsána podle skutečných událostí. První ze série příběhů vydává Audiotéka v předvánočním čase. Příběh Afričana vypráví bravurně Pavel Rímský.

Děj se odehrává v Jihoafrické republice, kde Krejčíř žije od roku 2007. Kmenta mapuje Krejčířův rozmach v jihoafrickém podsvětí, kde se Krejčíř snadno etabloval a v mnoha ohledech předčil špinavé praktiky jihoafrických mafiánů. Ne nadarmo dostal přezdívku český Al Capone. Krejčíř žijící v Johannesburgu skončil už čtyřikrát ve vazbě, naposledy kvůli podezření z několika vražd a únosů. Podle příběhu byla natočena filmové verze, Gangster Ka: Afričan, ta šla do kin koncem listopadu.
 
Audiokniha Padrino Krejčíř - Afričan předchází titulu Gangster, který vyjde v lednu 2016 taktéž pod taktovkou Audiotéky a opět s hlasem Pavla Rímského.
 
"V životě by mě nenapadlo, že moje knihy někdo načte. A ještě k tomu tak krásně. Pavel Rímský má charismatický hlas, který se na mafiánskou tématiku hodí. Při poslechu máte pocit, že jste se s jeho temným hlasem opravdu ponořili do podsvětí. Ne nadarmo se jeho hlas objevuje také ve filmech Kmotr či Mafián nebo že jeho hlasem mluví zlý Saruman v trilogii Hobit. Prostě paráda. Beru to jako dárek pod stromeček. Protože co jiného si spisovatel může přát, než že podle jeho jeho knihy vznikne film a taky úžasná audionahrávka," prohlásil o audioknize autor Jaroslav Kmenta.


 
Pavel Rímský

Pochází z divadelní rodiny a herectví také vystudoval. Nyní je členem Divadla na Vinohradech a působí nejen jako herec, ale se svým charismatickým a podmanivým hlasem se prosadil rovněž v dabingu, kde patří mezi nejvyhledávanější herce. Svůj hlas propůjčil i mnoha audioknihám http://bit.ly/pavel_rimsky_audioknihy.
 
Jaroslav Kmenta

Jaroslav Kmenta je novinářem od roku 1991 a také patří k nejvýraznějším osobnostem české investigativní žurnalistiky. Napsal devět knih, z nichž zatím největší úspěch zaznamenala trilogie Kmotr Mrázek, podle které byl natočen film Příběh kmotra. Podle nových titulů ze série Padrino Krejčíř vznikl dvoudílný film Gangster Ka a Gangster Ka: Afričan.

O Audiotéce

Služba Audiotéka nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2 500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt, Forbes a nově i Newsweek. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku přes www.audioteka.sk a v další desítce jazykových verzí po celém světě, více informací na http://about.audioteka.com.

Soutěž

Vyhrajte jednu z pěti audioknih. Stačí jen správně odpovědět na otázku a mít štěstí při losování.
 
Nápověda na
http://audioteka.cz/padrino-krejcir-african,audiokniha.html

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme těmto soutěžícím: Jana C. - Praha 4, Kateřina T. - Ostrava, Jan M. - Dřevohostice, Irena P. - Rudná u Prahy, Antonín Š. - Liberec 12

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Soutěžní otázka: Jak je dlouhá audiokniha Padrino Krejčíř - Afričan?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena