Vyhrajte české stříbrné šperky Moshna

Soutěžit můžete od 24.10.2016 0:01:00 do 6.11.2016 23:59:00

Krásný klenot dokáže zdůraznit osobitý šarm každé dívky i ženy, zvlášť když má výjimečný styl a kvalitní zpracování. To je případ šperků české firmy Moshna, která díky dlouholeté tradici dokázala design svých skvostů z čistého stříbra dotáhnout k dokonalosti.

Kouzlo šperků nespočívá v jejich nákladnosti a počtu karátů, ale v tom, jak ovlivňují šarm své majitelky. Každá žena je jiná a styl ozdob, kterými se zdobí, může její osobnost podtrhnout, či naprosto upozadit. Firma Moshna proto vytvořila několik unikátních kolekcí šperků z čistého stříbra, které mají různé designy od jednoduchých ozdůbek až po složité vzory se vsazenými elegantními kamínky, takže rozzáří všechny typy dívek i žen.

„Například kolekce Magic Orient je inspirována nebeskými jevy, svitem hvězd a zatměním slunce, krásou orientálních zahrad, mystickými symboly i saracénskými zbraněmi. Další kolekce Luciano Frantini, která vychází ze slavné tradice italských šperkařů, zase nachází inspiraci ve světě kolem nás a využívá různé motivy od květin a zvířat přes symboly lásky a štěstí až po náboženské znaky či ornamentální vzory,“ popisuje ředitel společnosti Moshna Jan Douda. Malé slečny pak jistě nadchne dětská kolekce Jungle Pinkee. A nyní se připravuje nová kolekce podle posledních světových trendů.

Ozdoby s „pečetí kvality“

Klenoty značky Moshna jsou vhodné prakticky pro jakoukoli příležitost, skvěle doplní plesové šaty, pracovní kostým i oděv pro běžné nošení. Všechny jsou vyrobeny v České republice a obsahují pouze nejkvalitnější stříbro bez nežádoucích příměsí, jako je nikl či kadmium, takže jsou zdravotně nezávadné, antibakteriální a alergicky neutrální.

„Obaly všech zakoupených šperků obsahují naši pečeť kvality, stříbrnou holografickou nálepku s unikátním kódem, který umožňuje rozšíření záručních podmínek. Po registraci kódu na webu www.moshna.cz získá majitel šperku přístup ke speciálním službám pro zákazníky, včetně pravidelného čištění a povrchové úpravy šperků zdarma, nebo možnost při ztrátě náušnice získat novou za poloviční cenu,“ radí Jan Douda. Registrovaní klienti navíc dostávají exkluzivní informace o nových kolekcích a mohou se také účastnit speciálních soutěží o stylové stříbrné klenoty značky Moshna.

Soutěž

Hrajeme o 3x šperk Moshna v hodnotě 790 Kč.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti VLTAVA LABE MEDIA a. s. najdete zde.

K výhře gratulujeme:

Kamil B., Mladcová
Hana T., Vrchlabí
Šárka M., Jablonec nad Nisou

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Pod jakou značkou se prodávají dětské šperky ze skupiny Moshna Brand?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena