Vyhrajte boj o čistou kuchyň

Soutěžit můžete od 28.2.2016 0:01:00 do 13.3.2016 23:59:00

V kuchyni trávíme spoustu času. Ale naneštěstí pro nás se v ní najde bezpočet zákoutí a míst, v nichž se nečistoty rády hromadí… Nemluvě o tom, že zde může docházet ke kontaminacím škodlivými mikroorganismy. Stačí odložit jablko tam, kde jste před chvílí krájeli maso, a máte o riziko postaráno. Úklid v kuchyni vyžaduje větší péči.

Kuchyně bývá naše pýcha. Cítíme se v ní jako ve svém království, ale i o to království je třeba se pořádně starat. Přinesete domů nákup a uklidíte ho. Ale spolu s ním si do lednice, spíže nebo do jiných skříněk uklidíte i spoustu mikroorganismů. Umyjete nádobí, opláchnete dřez, otřete pracovní plochu a zase máte pocit, že je uklizeno. Viditelně možná, ale bakterie, plísně a jiné mikroorganismy se k vám právě bez pozvání nastěhovaly. A co lednička? Sporák? Pracovní plocha nebo jídelní stůl? To jsou všechno místa, kde naleznete mnoho nezvaných hostů, kteří mohou způsobit dietetické problémy.

SANYTOL Sprej kuchyně přitom můžete bez obav použít v celé kuchyni. Nezáleží mu na tom, jestli s ním potřebujete vydezinfikovat nerezovou ocel,  dřevo, plasty, sklo nebo keramiku. Poradí si takřka se všemi povrchy, které zbaví nejen špíny a mastnoty, ale i 99 % virů, bakterií a plísní, aniž by daný povrch narušil nebo pozměnil jeho barevnost. Neobsahuje totiž chlór, zato také ničí pachy a zanechává po sobě příjemnou citrusovou vůni.

SANYTOL Sprej kuchyně je navíc biologicky odbouratelný. Bez výčitek ho proto vezměte příklad na úklid ledničky. Na sporáku s ním nešetřete. Skvěle jej vyčistí i odmastí a samozřejmě vydezinfikuje. Stejně jako dřez, ve kterém myjete nádobí nebo omýváte ovoce a zeleninu.

SANYTOL Sprej kuchyně vyřeší i problémy s nečistotami a škodlivými mikroorganismy v mikrovlnné troubě nebo ulepenými madly od kuchyňských skříněk. Zajistí přirozenou hygienu a čistotu jídelního stolu nebo pracovní desky. V kuchyni je to s čistotou vážně ošemetné. Občas je potřeba nasadit pořádný „kalibr“ a zajistit tak čistou a přirozeně hygienickou kuchyni.

Více na www.sanytol.cz

Soutěž

Soutěžíme o 4 balíčky čisticích prostředků Sanytol, který obsahuje:
-          Sanytol dezinfekce a odmašťující čistič kuchyně
-          Sanytol dezinfekce univerzální čistič – sprej
-          Sanytol dezinfekce univerzální čistič podlah a ploch
-          Sanytol dezinfekce čistič koupelen

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Katka H. - Varnsdorf, Ladislav S. - Kopřivnice, Helena P. - Opava, Alena K. - Pohořelice

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Obsahují produkty řady Sanytol chlór?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena