Vyhrajte balíček s vlasovou péčí Dove Nutritive Solutions

Soutěžit můžete od 26.2.2016 0:01:00 do 13.3.2016 23:59:00

Podle mezinárodního průzkumu značky Dove až 88 % žen zastává názor, že když vypadají dobře, také se tak cítí. 40 % respondentek ale zároveň není spokojeno s kvalitou svých vlasů, jež často považují za poškozené, a téměř tři čtvrtiny dotazovaných dokonce nemá jasno v tom, jakou péči pro své vlasy zvolit.

Dove nabízí komplexní řešení pro různé typy poškozených vlasů díky vylepšené řadě Dove Nutritive Solutions. Jeho čtyři produktové linie přinášejí revoluční technologii Fibre Actives, která zevnitř vlasy vyživuje a posiluje. Kondicionéry navíc obsahují Microsheet Technology, jež vlasům dodává neodolatelnou hebkost, hladkost a brání cuchání za mokra.

Řadu Dove Nutritive Solutions provází také nový moderní design obalů. Vyznačují se čistou elegancí, jejich barevné ladění pak na první pohled prozradí, do které z pečujících linií se daný produkt řadí. Výjimečnost produktů Dove Nutritive Solutions umocňují také ženské a sofistikované vůně povznášející každé mytí vlasů na zážitek pro všechny smysly.

Tmavě modrá řada Dove Nutritive Solutions Intensive Repair vyživuje a ozdravuje poškozené vlasy. V jejím portfoliu se nachází šampon, kondicionér, expresní kúra a bezoplachový sprej.

Světle modrá linie patří produktům Dove Nutritive Solutions Daily Moisture, jež jsou určeny pro každodenní použití na normální až mastné vlasy. Vyzkoušet můžete účinky šamponu, kondicionéru nebo péče 2v1 ukrývající v sobě benefity šamponu a kondicionéru zároveň.

Růžovou řadu Dove Nutritive Solutions Colour Care ocení majitelky barvených vlasů. Šampon a kondicionér umožní zachovat oslnivý odstín barvených vlasů až po dobu deseti týdnů.

Zlatá kolekce Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care poskytuje intenzivní péči o vlnité a nepoddajné vlasy, které se stávají hebčími a snadněji upravitelnými. Portfolio zahrnuje šampon, kondicionér, masku a expresní kúru.

Soutěž

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte jeden z pěti balíčků obsahující řadu Dove Nutritive Solutins Intensive Repair určenou na poškozené vlasy. Těšit se můžete na šampon, kondicionér a expresní hloubkovou kúru.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Markéta B. - Rtíškovice, Helena S. - Ostrov, Erika R. - Praha 5, Radoslav O. - Zlín, Jana Z. - Bystřice nad Pernštejnem

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje vylepšená vlasová řada od značky Dove?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena