Vyhrajte balíček od značky LAGRIS

Soutěžit můžete od 27.12.2015 0:01:00 do 10.1.2016 23:59:00

Luštěniny byly již pro starověké národy nezbytnou součástí jídelníčku. Není se vůbec čemu divit, jsou totiž velmi bohaté na bílkoviny, vlákninu, minerály i vitamíny a navíc mají i nízký obsah tuků.

Pokud si chcete pochutnat a zároveň udělat něco pro své zdraví, vyzkoušejte luštěniny značky Lagris, ze kterých připravíte spoustu rozličných pokrmů. Více informací naleznete na http://podravka-eshop.cz a www.podravka.cz.

Bez čočky si málokdo z nás umí představit novoroční tabuli. Čočku na kyselo jedí lidé v Čechách tradičně proto, aby po celý rok neměli hluboko do kapsy.

Jednotlivé odrůdy čočky se rozlišují a nazývají podle barvy zrnek diskovitého tvaru. U nás je nejrozšířenější velkozrnná čočka, která se hojně využívá k přípravě pokrmů ve studené i teplé kuchyni. Pokud nechcete při vaření marnit čas přebíráním jednotlivých zrnek, vyzkoušejte čočku Lagris, která je díky unikátní technologii zpracování bez nečistot.

Kvalitní čočku na náš trh přináší společnost Podravka – Lagris, a. s.: Lagris čočka v balení 500 g za 39,90 Kč.

V současnosti stále roste obliba červené čočky, která se uvaří během pár minut, aniž by se před zpracováním musela namáčet.

Červená čočka Lagris se díky své jemné chuti dá kombinovat s celou řadou nejrůznějších surovin a skvěle se hodí třeba i k zahuštění polévek, gulášů či různých zeleninových jídel. Oblíbíte si ji i jako přílohu k masu, součást pomazánek, salátu nebo v netradiční kombinaci s rýží, pohankou nebo bílým zelím.

Doporučená maloobchodní cena červené čočky Lagris 45,90 Kč / 500 g.

Více informací naleznete na http://podravka-eshop.cz a www.podravka.cz.

Soutěž

Zapojte se do soutěže, ve které 3 z vás vyhrají balíček od značky LAGRIS.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme těmto soutěžícím: Petra B. - Lukov, Ivana H. - Přelouč, Jana K. - Prušánky

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Na jak dlouho se musí červená čočka Lagris namáčet před zpracováním?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena