Vyhrajte balíček od značky CIF

Soutěžit můžete od 22.2.2016 0:01:00 do 6.3.2016 23:59:00

Úklid se neřadí zrovna mezi činnosti, které bychom dobrovolně vyhledávali a užívali si je. Právě proto se nám do něj často nechce a zbytečně ho odkládáme. To se ale nyní změní! Odteď vám totiž zabere mnohem méně času a bude mnohem jednodušší. Ptáte se, jak je to možné? Stačí si vzít na pomoc univerzálního asistenta, se kterým si hravě poradíte s veškerou špínou ve vaší domácnosti. Seznamte se s novým čisticím sprejem Cif Ultra univerzální odmašťovač.

Čisticí sprej Cif Ultra Univerzální odmašťovač je určen pro všechny, kteří preferují rychlý a snadný úklid celé domácnosti. Sprej stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít vlhkým hadříkem a mastnota je ihned pryč! Díky technologii Multi Active System přípravek zaručuje ultra-účinné odstranění i té nejodolnější mastnoty. A to z každého povrchu!

Skvěle s ním vyčistíte například zaschlou mastnotu v troubě či na sporáku, ale tím jeho pole působnosti zdaleka nekončí. Poradí si s usedlou špínou na žaluziích a skvěle odstraní i nečistoty z jízdního kola a rámů kol automobilu či motocyklu. Nemusíte se však bát ani jemných povrchů, přípravek je totiž vhodný i na ty nejcitlivější plochy, jako je mramor, sklo keramika či nerez. A navíc Cif Ultra univerzální odmašťovač můžete aplikovat dokonce i na bavlnu a len a hravě s ním očistit zažloutlý límec nebo manžety košile.

Kromě bezchybného účinku vás Cif Ultra univerzální odmašťovač překvapí také příjemnou vůní marseillského mýdla, kterou za sebou zanechává. Sprej Cif Ultra univerzální odmašťovač je k dostání v praktické lahvi s rozprašovačem.
 
Novinku Cif Ultra univerzální odmašťovač seženete v běžné maloobchodní síti za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 114,90 Kč.

 
Víte, bez čeho se neobejde žádná domácnost? Přece bez hygienicky čisté a svěží toalety! A proč? Protože v průběhu života na ní každý z nás stráví v průměru rok a půl. A to už je opravdu dobrý důvod k tomu dopřát toaletě pravidelnou komplexní péči. S novým WC blokem Domestos Power 5 to bude od nynějška mnohem jednodušší! Abyste dosáhli co nejúčinnějšího výsledku, sáhněte po čisticím přípravku, který toaletě zajistí hygienickou čistotu, ochrání ji před tvorbou vodního kamene, vytvoří účinnou pěnu, zaručí čistý povrch toaletní mísy s viditelným leskem a navíc po každém spláchnutí zanechá dlouhotrvající svěží vůni. Značka Domestos nyní přichází s novým tuhým WC blokem Domestos Power 5, který byl vyvinut právě proto, aby poskytl komplexní péči o toaletu. Novinku na pultech obchodů nepřehlédnete díky jejímu nevšednímu výraznému designu. Novinka Domestos Power 5 je k dostání ve dvou různých variantách: Lime – vůně citronu a Ocean – vůně oceánu. Praktickou součástí balení je také nastavitelný úchyt jemně zelenkavé barvy, díky němuž se WC blok přizpůsobí každé toaletní míse.
 
Tuhý WC blok Domestos Power 5 koupíte v maloobchodní síti za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 54,90 Kč / 55 g.

Soutěž

Zapojte se do soutěže, ve které 3 z vás vyhrají balíček od značky CIF.

Více informací naleznete na www.cif.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Hana B. - Velešín, Jiřina H. - Třebíč, Iveta L. - Borohrádek

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Jakou vůní vás Cif Ultra univerzální odmašťovač překvapí?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena