Vinaři – 2. série (2014)

Soutěžit můžete od 28.1.2016 0:01:00 do 14.2.2016 23:59:00

Kultovní komediální seriál televize Prima o víně a lidech kolem něj se vrací… Děj je opět prošpikován nepřeberným množství hlášek i řadou komických situací. Prostředí seriálu Vinaři 2 se přesunulo do malebných oblastí severních Čech, takže i vizuální stránka projektu je pro diváky velkým překvapením.

Režie: Petr Nikolaev a Martin Kopp
Hrají: Václav Postránecký, Miroslav Táborský, Tomáš Matonoha, Lucie Benešová, Tereza Kostková, Hynek Čermák, Oldřich Navrátil


Jednotlivé komediální příběhy nasávají témata z malebného prostředí jihomoravských Křetic. I tím je seriál unikátní: komplet byl točen v exteriérech a pokud se točilo uvnitř, šlo o pronajaté domy. Pokud máte rádi laskavý a chytrý humor, určitě dejte seriálu Vinaři šanci, určitě vás nadchne svou pozitivní atmosférou. Seriál o víně a lidech kolem něj vás bude bavit – v hlavních rolích se objeví Václav Postránecký, Tereza Kostková a Hynek Čermák.

Farář Tomica (Pavel Liška) opouští milovanou křetickou farnost, protože je služebně převelen do severočeského Strdína. Se stěhováním a odlehčením nastalé situace mu pomáhají jeho nejbližší přátelé Pavlíček (Václav Postránecký), Vlček (Hynek Čermák), Tauš (Pavel Nečas), Hřebec (Tomáš Matonoha) a Machr (Lukáš Langmajer), kteří ho na cestě do Čech doprovázejí. Ve Strdíně se Moraváci potkají s partičkou Čechů a z jednoho večerního setkání v místní hospodě vzejde sázka, která zamotá celým dějem. Nezůstane však jen u obyčejné sázky. Případná výhra nad Čechy ale znamená, že se do akce musí zapojit i ostatní Moraváci. Další příběhy i nečekané nástrahy místních si bohatě užije každý člen Vlčkovy party.

Epizody:
1.    Výlet
2.    Léčitel
3.    Sklípek
4.    Agrometal
5.    Strdínský batman
6.    Terapie
7.    Návrat
8.    Memoriál Franty Čutka
9.    Expedice Říp
10.    Blanka
11.    Policejní dorost
12.    Mnich
13.    Dožínky
14.    Loupež

Délka: 964 min.
Cena: 499 Kč (6 DVD)

Soutěž

Soutěžíme o 3x DVD Vinaři 2, kteří obsahují 6 DVD včetně bonusů s prémiovou brožurou.

Nápověda
ZDE.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Marta F. - Studénka, Vlasta M. - Trutnov, Vítězslav D. - Zbraslav

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Vinaři 2 – Jaký je podtitul 2. řady seriálu?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena