Vánoční soutěž o Rockstar

Soutěžit můžete od 24.12.2015 0:01:00 do 10.1.2016 23:59:00

Vánoční pohoda a relaxace je něco, po čem touží většina z nás. Ne vždy se nám ale podaří nepodlehnout únavě z předchozího shonu, který je s koncem roku obvykle spojený.

Jděte na to tentokrát jinak a zasoutěžte si se značkou Rockstar o dárkové balíčky, které vás „hodí do pohody“ a hlavně vám doplní tolik potřebnou energii! Postará se o to účinný koktejl vitaminů, kofeinu a povzbuzujících výtažků v šesti plechovkách energetického nápoje Rockstar, které doplňuje stylová černá čepice, černý a žlutý silikonový náramek a samolepky v typickém tvaru hvězdy.

Nemůžete najít Rockstar ve svém oblíbeném obchodě? Zkuste naši aplikaci s mapou prodejen: http://bit.ly/rockstar-mapaprodejen

Dárkový balíček vám umožní vychutnat si Rockstar Energy Drink v několika různých příchutích, např. Rockstar Original v černém plechu, Rockstar Punched Guava, borůvkový Rockstar Xdurance Blueberry, či „modro“ malinový Rockstar Xdurance Blue Raspberry. Pro milovníky pořádně kyselé chuti je tu Rockstar SuperSours Green Apple.

Nechte se překvapit, jaké příchutě najdete namíchané ve svém balíčku! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a možná právě vy vyhrajete jeden ze tří dárkových setů, které pro vás máme připravené.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme těmto soutěžícím: Josef O. - Olšany, Iva P. - Želechovice nad Dřevnicí, Miroslav T. - Toužim

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

V kolika příchutích lze v České republice koupit energetický nápoj Rockstar?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena