TEEKANNE Slim – ideální volba v době, kdy se snažíte o snížení tělesné hmotnosti

Soutěžit můžete od 29.2.2016 0:01:00 do 13.3.2016 23:59:00

Nejen během vánočního hodování se každému na váze objeví nějaké to kilo navíc, které se mnohdy těžko dostává zase dolů. Ke snížení tělesné hmotnosti vám může pomoci dostatek pohybu a vyvážená strava. Skvělým společníkem při hubnutí vám budou také čajové směsi oblíbené značky Teekanne, která pro vás připravila rovnou tři různé varianty.

Ke kontrole vaší tělesné hmotnosti a snadnějšímu navrácení k původní váze může dopomoci lahodný čaj Teekanne FIT & Slim. Ten obsahuje směs bylin, jako jsou kopřiva či zelený čaj, společně s cesmínou paraguayskou, která výrazně přispívá k degradaci tuků v těle, a tím i k redukci vaší váhy. Kombinace těchto bylin má navíc jedinečné příjemné uklidňující účinky, díky nimž snadněji nastolíte rovnováhu ve vašem organismu.

Obdobné účinky mají i další čaje z řad bylinných čajů Teekanne, mezi něž patří Purify & Slim a Detox & Slim. Teekanne Purify & Slim je silný Pu-Erh čaj s bylinnou směsí, který vám pomůže kontrolovat vaši tělesnou hmotnost. Pu-Erh čaj je tajný tip již ze staré Asie, jenž Asiaté používají po celá staletí. Přispívá ke kontrole hmotnosti a spolu s dietními opatřeními a zdravým životním stylem přispívá také k její regulaci. Čerstvá chuť máty navíc dodává čaji jeho typickou chuť. Detox & Slim ocení zase ti z vás, kteří chtějí podpořit přirozený proces očisty organismu. Tato jedinečná kombinace zeleného čaje a kopřivy napomáhá očistě organismu, uklidňuje ho a dodává vám příjemný pocit nejenom na těle, ale i na duchu.

Hubnoucí čaje Teekanne jsou jedinečné především díky svému vyváženému složení, které pozitivně působí na očistu organismu, podporuje snižování tuku v těle a zklidňuje mysl. Pravidelným užíváním čajů Teekanne z řady Slim tak můžete zredukovat všechna nahromaděná kila a zároveň také zklidníte mysl a svému organismu dopřejete příjemný relax.

Teekanne FIT & Slim, Purify & Slim a Detox & Slim jsou k dostání od 42,90 Kč.
 
Pozitivní účinky čaje a nápojů z něj připravených znali již staří Číňané, kteří říkali, že čaj bystří ducha, rozveseluje mysl, obměkčuje srdce a zabraňuje spánku. Čaj je dnes jedním z nejoblíbenějších nápojů na světě a stal se každodenní součástí našich životů. V nastávajícím chladném zimním období se stává neodmyslitelným společníkem dlouhých večerů, kdy šálek lahodného čaje zahřeje nejen ruce, ale i celé tělo. Víte však, kdy nejlépe konzumovat například černý či zelený čaj? Odhalte s námi rozmanitost čajového království a dozvíte se více!

Pro milovníky čaje je dnes k dostání nepřeberné množství druhů a odrůd lahodných čajů. Na výběr máte mezi černými, zelenými, bílými a různě aromatizovanými čaji či široké spektrum čajů bylinných a ovocných. Rozličné druhy čajů můžete kupovat jako čaje sypané, v sáčcích či ve stále více populárních pyramidových sáčcích. Na tvaru sáčku však v konečném efektu nezáleží. Vždy záleží především na kvalitě samotného čaje, který je v sáčku obsažen. Abyste si svůj šálek čaje a jeho pozitivní účinky na organismus vychutnali co nejvíce, musíte také vědět, v jakou dobu a jaké čaje během dne popíjet.

Černý čaj

Mezi nejčastěji konzumované čaje v Evropě a v západní části světa patří především černé čaje. Černý čaj obsahuje kofein, označovaný též jako tein, jenž podporuje srdeční činnost a rozšiřuje mozkové cévy, což snižuje bolesti hlavy a celkovou únavu organismu. Proto je ideální zvolit černý čaj jako ranní nápoj, neboť vás vzpruží a dodá vám energii do celého dne. Aby měl výsledný nápoj ty správné stimulační účinky, musíte ho nechat louhovat maximálně 3 minuty.

Zelený a bílý čaj

Velmi oblíbený je také čaj zelený, u něhož bylo zjištěno ještě více pozitivních účinků na lidský organismus než u černého čaje. Popíjení zeleného čaje již po staletí slouží jako prevence onemocnění srdce, prevence cukrovky a výrazně snižuje hladinu cholesterolu. Těmito pozitivními vlastnostmi je obdařen především díky způsobu přípravy. Zelené a bílé čaje neprocházejí oxidací tak jako čaje černé, a mají proto vysoký obsah polyfenů. Ty patří mezi antioxidanty, které zvyšují imunitu, vážou volné radikály, díky čemuž působí proti stárnutí a rakovině. Povzbuzující účinky zelených a bílých čajů mají pozvolnější nástup, ale například oproti kávě mnohem déle vydrží. Proto je vhodné pít zelené a bílé čaje během dopoledne a odpoledne po jídle, neboť podporují aktivitu organismu a navíc napomáhají trávení a zpracování potravy.
 
Tip:
TEEKANNE World Special Tea "Green & Jasmine" je lahodný zelený čaj s jemnou vůní květů jasmínu. Jeho chuť vyniká svou příjemnou nasládlostí s lahodným květinovým aroma. Kromě toho, že báječně chutná, je také prospěšný pro naše tělo, neboť obsahuje vysoké množství antioxidantů.
Balení čajů TEEKANNE World Special Tea "Green & Jasmine" obsahuje 20 čajových sáčků a je k dispozici za maloobchodní doporučenou cenu 48,90 Kč.

Ovocné a bylinné čaje

Ovocné čaje nejsou v pravém slova smyslu skutečnými čaji, neboť se nevyrábějí z čajovníku, ale v Česku patří k nejoblíbenějším čajům vůbec. Můžete si vybrat mezi rozličnými lahodnými příchutěmi, které dodají každému doušku porci výrazné ovocné chuti. Nemusíte je využít pouze k přípravě teplých nápojů, ale skvěle se hodí také pro přípravu ledových čajů a čajů s kousky ovoce. Bylinné čaje zase oceníte pro jejich podpůrné účinky, díky nimž se zbavíte všech neduhů a podpoříte imunitní systém vašeho organismu.

Rooibos

„Horský čaj“, jak rooibos nazývali obyvatelé na sever od Kapského Města, je výborným zdrojem minerálních látek a vitamínů, které pomáhají při bolestech hlavy, alergiích, kožních potížích a nespavosti. Právě jeho blahodárné účinky pro uvolnění nervového napětí a proti nespavosti oceníte večer jako lahodnou uvolňující tečku za náročným dnem.

Soutěž

Při redukci váhy je samozřejmě nezbytné dodržování zdravého životního stylu zahrnujícího vyváženou stravu a dostatek pohybu. Jak ale docílit snadnějšího navrácení k původní nebo nižší váze? Vyzkoušejte čaje Teekanne z řady Slim, které vám při hubnutí budou skvělým parťákem.

Soutěžíme o 3 výhry.

Pro více informací navštivte www.teekanne.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Tereza V. - Lysá nad Labem, Petr Š. - Pardubice, Eva H. - Kladno, V. - Lysá nad Labem, Petr Š. - Pardubice, Eva H. - Kladno

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Jaká je doporučená pravidelná konzumace šálků denně?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena