Steve Robinson: Stopy v krvi

Soutěžit můžete od 16.3.2016 0:01:00 do 31.3.2016 23:59:00

Strhující a originální mix knih Dana Browna, Stiega Larssona a Arthura C. Doylea! Při vytváření hlavního hrdiny příběhu se autor vyhnul zprofanované postavě soukromého detektiva a ústřednímu protagonistovi přidělil pro žánr thrilleru a detektivky netradiční povolání genealoga. Právě bílá místa ve vlastní rodové linii, kdy autor pátral po dědečkovi z matčiny strany, ho inspirovala k napsání prvního z pětice románů o genealogovi Jeffersonu Tayteovi. Nakladatelství Mystery Press plánuje na počátek druhé poloviny tohoto roku další Tayteův případ pod názvem Hluboký hrob.

POUZE MUŽ BEZ MINULOSTI MŮŽE NALÉZT STOPY V KRVI…

Rok 1783. Po skončení americké války za nezávislost se koruně věrná rodina Fairbornových rozhodne vrátit zpět do Anglie. Po přistání u rodných břehů ale všichni její členové beze stopy zmizí.

Současnost. Jefferson Tayte je muž bez minulosti. Nemá policejní odznak ani licenci soukromého detektiva. Je to špičkový genealog, který se zarputilostí sobě vlastní pátrá v rodových liniích.

Právě on je pověřen, aby zjistil, co se s Fairbornovými před dvěma sty lety stalo. Tayte netuší, že bude kráčet po půdě nasáklé krví a že případ, kterého se ujal, může být jeho poslední…

Originální název: In the Blood
Vyšlo: 7. 3. 2016
Formát: vázaná s přebalem, 145 x 205 mm
Počet stran: 320
Cena: 299 Kč
Nakladatel: Mystery Press (www.mysterypress.cz)
ISBN: 978-80-88096-11-5

 

 

STEVE ROBINSON (foto © Karen Robinson)

Narodil se v Kentu a nyní žije nedaleko Londýna. Jeho vášeň pro genealogii a psaní ho provází už od mládí, kdy se vydal po stopách dědečka z matčiny strany, o němž nic netušil. Zjistil, že to byl Američan sloužící během druhé světové války v Anglii. Několik let po válce se vrátil zpět do USA a zanechal za sebou rodinu, s níž už se nikdy více nekontaktoval. Robinson ho vysledoval do Los Angeles, kde odhalil, že se jeho dědeček narodil v Arkansasu, a postupně odkryl historii doposud neznámé větve vlastní rodiny. Inspirován těmito skutečnostmi napsal thriller Stopy v krvi, první svazek ze zatím pětidílné série o genealogovi Jeffersonu Tayteovi. www.steve-robinson.me 

 

Soutěž

Soutěžíme o 5 výtisků!

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti Astrosat Media s.r.o.

K výhře gratulujeme:

Josef B., Plzeň
Barbora N., Praha 6 - Břevnov
Terezie J., Hradec nad Moravicí
Jindřiška M.,Horní Bečva
Lucie K., Frýdek-Místek

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

ČÍM SE ŽIVÍ JEFFERSON TAYTE, HLAVNÍ HRDINA THRILLERU „STOPY V KRVI“?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena