Soutěžte s námi o 8 vstupenek na představení Pocta Shakespearovi s Janem Třískou v hlavní roli

Soutěžit můžete od 3.7.2017 0:01:00 do 9.7.2017 23:59:00

Pocta Shakespearovi

Komerční sdělení - Po loňském úspěchu se na jeviště Letních shakespearovských slavností vrací výjimečný projekt Pocta Shakespearovi v hlavní roli s legendárním Janem Třískou. Komponovaný večer pro Slavnosti připravil a celý jej moderuje překladatel prof. Martin Hilský.

Pocta Shakespearovi vznikla u příležitosti významného výročí Williama Shakespeara, rychle si získala srdce diváků a v minulém roce byla prakticky ihned vyprodána.

Program kombinuje humorné i vážnější dialogy a sonety v podání oblíbených herců. Vše obohacuje živá hudba a zpěv. Letos si mohou diváci tento jedinečný divadelní projekt vychutnat v Královské zahradě Pražského hradu v prostoru před Míčovnou od 23. do 28. července.

V hlavních rolích se představí Jan Tříska, Martin Hilský, Ladislav Hampl, Máša Málková, Simona Vrbická, Mojmír Maděrič, Vendula Křížová, Zuzana Slavíková a další.

Letní shakespearovské slavnosti proběhnou od 27. června do 9. září. Soutěžit se bude o vstupenky na představení hrané 25. července.

Vstupenky na pražská představení jsou v prodeji na www.shakespeare.cz  a v síti Ticketportal. Představení začínají obvykle ve 20:30. Více informací naleznete na www.shakespeare.cz.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. najdete zde.

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kdo je generálním partnerem Letních shakespearovských slavností 2017?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena