Soutěžte o vstupenky na představení věhlasného Royal Russian Balletu

Soutěžit můžete od 26.9.2016 0:01:00 do 9.10.2016 23:59:00

V polovině prosince čeká Prahu, Brno a Ostravu baletní událost roku. Ve zmíněných městech totiž vystoupí jeden z nejprestižnějších baletních souborů planety Royal Russian Ballet. Zástupce věhlasné a tolik oceňované ruské baletní školy přijede do České republiky s tradičním představením Romeo a Julie. Máme pro vás možnost vyhrát vstupenky na toto exkluzivní představení, o které je každý rok obrovský zájem.

Příjezd jednoho z nejvytíženějších baletních sobourů planety je vždy velmi očekávanou a navštěvovanou událostí. Tentokrát přijede Royal Russian Ballet tančit baletní inscenaci Romeo a Julie v termínech 13.12 do Prahy, 15.12. do Brna a 17.12. do Ostravy. Soubor představuje výběr těch nejlepších tanečníků kolébky baletu Ruska. Umělečtí šéfové souboru respektují ty nejzákladnější a léty ověřené postupy v přípravě inscenací. Proto lze očekávat precizní a dechberoucí taneční výkony.William Shakespeare napsal milostnou tragédii Romeo a Julie již v roce 1595. Od té doby bylo toto téma zakázané lásky krásného Romea a mladičké Julie nesčetněkrát zpracované jak činohrou, tak baletem. Prokofjevovo hudební pojetí však patří k vrcholům baletní tvorby. Balet o nesmiřitelném boji dvou rodů, který stojí v cestě čisté lásce, jež vrcholí smrtí obou milenců, je výzvou pro každého choreografa a jeho soubor.

Představení v Praze se uskuteční v Kongresovém centru 13. prosince, v Brně se mohou těšit 15. prosince v pavilonu B Veletrhů BVV a konečně v ostravské Multifunkční aule Gong se představení uskuteční 14. prosince 2015.

Vstupenky na představení lze zakoupit v síti Ticketportal.

Soutěž

Vyhrajte dvě vstupenky do Prahy, Ostravy nebo Brna a zažijte nevšední kulturní zážitek.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti VLTAVA LABE MEDIA a. s. najdete zde.

 

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kdo je autorem slavné divadelní hry Romeo a Julie?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena