Soutěžte o balíčky s novým krémem na ruce Linola

Soutěžit můžete od 15.2.2016 0:01:00 do 29.2.2016 23:59:00

O péči o kůži na rukou toho bylo napsáno mnoho. Přesto se nemálo z nás každoročně v zimě potýká se suchou a popraskanou kůží, která často zrudne, zanítí se a také vede k nepříjemným záděrám na nehtových kůžičkách. Jak těmto obtížím předcházet? Jakou zvolit péči? A jaký krém vybrat? Na českém trhu lze tuto sezonu nově zakoupit krém na ruce od značky Linola, která se specializuje na hypoalergenní kosmetiku určenou mj. pro pacienty s atopickým ekzémem. Krém Linola Hand výborně ošetří pokožku rukou dospělých, stejně jako dětí.

Linola Hand obsahuje kyselinu linolovou, která podporuje obnovu ochranné kožní bariéry. Stejně jako jiné přípravky značky Linola tím aktivně řeší příčinu suché a svědivé pokožky, kterou je právě narušená ochranná kožní bariéra. Tuto vlastnost řada jiných přípravků postrádá. Další výhodou je také rychlé vstřebávání do pokožky bez lepivého filmu na rukou. Důležitou složkou krému je též glycerin, který snižuje pnutí pokožky a vytváří první bariéru, která chrání před ztrátou vody.

Mazat, mazat a mazat

Do jaké míry se nám podaří dosáhnout hladké kůže na rukou, je pochopitelně dáno nejen kvalitou krému, ale také samotnou péčí o jejich pokožku. Primářka Dětského kožního oddělení Fakultní nemocnice Brno Hana Bučková shrnula v této souvislosti základní pravidla, která je vhodné v zimním období dodržovat. „Ruce je nezbytné chránit rukavicemi, atopici by se ovšem měli vyhnout pleteným a syntetickým materiálům. Také není vhodné mýt si ruce těsně před odchodem z domova. Pacienti s kožními problémy by si měli kůži po umytí hned zvláčnit krémem,“ uvedla Hana Bučková.

Pro pacienty se suchou a popraskanou kůží je také vhodné mazat ruce na noc, krém tak může působit dlouhodoběji. Pro noční péči jsou doporučovány krémy s vysokým obsahem lipidů, což je například Linola Fett. Na ruce poté můžeme použít bavlněné rukavice. A jak často by si měli mazat ruce lidé se zdravou kůží? Dle Bučkové je to individuální podle toho, jaké profesi či zájmové činnosti se dotyčný věnuje, kolik času tráví venku a podobně. Ovšem vhodné je mazat ruce jednou až dvakrát denně, respektive pokaždé, „když máte pocit určité suchosti rukou“.

I pro malé děti bez omezení

Linola Hand je vhodná i pro děti bez věkového omezení. Ovšem zcela malé děti se obvykle se suchými ručkami nepotýkají, ten problém se vyskytuje až u předškolních, respektive školních dětí. Další výhodou krému je fakt, že neobsahuje ureu neboli močovinu, a proto nepálí ani při mazání popraskaných míst pokožky. Podle primářky Bučkové by ovšem pacienti s výrazně popraskanou kůží na rukou měli vyhledat dermatologa, který jim navrhne léčbu na míru.

Nyní můžete soutěžit o balíčky kosmetiky Linola, které obsahují novinku od značky Linola - krém na ruce Linola Hand a tělové mléko Linola Lotion. Součástí je také dárek navíc, pokladnička pro děti. Stačí odpovědět na soutěžní otázku: Jaké složky krému Linola Hand zabraňují pnutí pokožky? Nápovědu hledejte na www.linolaprodeti.cz.

Soutěž

Soutěžíme o 3 balíčky!

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Dagmar S. - Teplice, Eva Š. - p. Rožmitál p. Tř., Zdeňka K. - Třinec


 

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Jaké složky krému Linola Hand zabraňují pnutí pokožky?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena