SOUTĚŽ: Vyhrajte pro svého pejska nebo kočičku přírodní šampon, probiotika a kloubní výživu!

Soutěžit můžete od 26.6.2017 0:00:00 do 2.7.2017 23:59:00

Soutěž Probiovet

Chodíte se svým domácím mazlíčkem do přírody a potřebujete jej ochránit před klíšťaty a komáry? Stane se občas, že váš zvířecí kamarád něco špatného sní a má průjem? Pomocníky pro tyto situace a k tomu navíc ještě kloubní výživu můžete vyhrát v této soutěži!

Pět z vás může získat balíček od společnosti Energy obsahující tři preparáty vyrobené na čistě přírodní bázi. Konkrétně jde o Epivet, Probiovet a Skelevet.

Přírodní šampon Epivet chrání všechny druhy zvířat před klíšťaty, blechami, komáry a dalšími vnějšími parazity. Navíc srst umyje a ošetří. Díky přírodnímu složení má zklidňující účinky a pomůže i se zánětem kůže.

 

Dalším pomocníkem, který se hodí do zvířecí lékárničky je Probiovet. Ten oceníte především v případě průjmu vašeho zvířecího kamaráda. Obsahuje živé bakterie, které udržují přirozenou střevní mikroflóru a potlačují choroboplodné organismy. Probiovet posiluje i imunitu, která se střevy souvisí. Preventivně je ideální pro domácí mazlíčky pravidelně krmené granulemi.

Třetí preparát Skelevet uvítají nejvíce majitelé pejsků s artrózou nebo jako prevenci proti ní. Hodí se však také na podporu růstu rohoviny (drápy, kopyta apod.). Pomáhá i papouškům při přepeřování, želvám při měknutí krunýře a plazům se svlékáním kůže. Skelevet se vyrábí ze sépiové kosti a obsahuje vápník, hořčík, fosfor, křemík, mangan a další stopové prvky. Je důležitým zdrojem minerálů potřebných pro kostní a kloubní výživu. Navíc obsahuje vitamíny D, C a A, nenasycené mastné kyseliny a kolagen.

Nápovědu najdete zde: Probiovet

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. najdete zde.

Gratulujeme výhercům: 

Alena Blažková, Uničov

Hana Smetanová, Uherčice

Vladimír RÉBL, Přerov

Jana Johnová, Mladá Boleslav

Jana Zoulová, Slaný

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kolik druhů živých bakterií obsahuje Probiovet?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena