Soutěž: Podzim s výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí

Soutěžit můžete od 19.10.2015 0:01:00 do 1.11.2015 23:59:00

Mlékárna Valašské Meziříčí se může pyšnit dalším oceněním do své sbírky. Tentokrát je oceněným výrobkem Bio jogurt bílý, který byl oceněn v rámci 10. ročníku Perly Zlínska, jehož podstatou je především vyzdvižení výrobců, kteří vyrábějí kvalitní potraviny z českých surovin. Bio jogurt bílý vyrábí Mlékárna Valašské Meziříčí již od roku 2008 a patří ke stálicím sortimentu.

Všechny suroviny použité při výrobě BIO jogurt bílého pocházejí z certifikovaných ekofarem. BIO mléko je zpracováno ve své původní tučnosti, což jen podtrhuje přírodní charakter výrobku a zvýrazňuje chuťové kvality. BIO jogurt je vhodný pro všechny věkové kategorie. Obsahuje jogurtové mikroorganismy.

Současný výrobní program Mlékárny Valašské Meziříčí tvoří dále výrobky jako smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty a čerstvé tekuté výrobky. Mlékárna Valašské Meziříčí se zařadila mezi významné výrobce kysaných mléčných výrobků České republiky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Prvotřídní kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí. Její výrobky jsou zastoupeny v celé síti obchodních řetězců i ostatních prodejen. Více informací o mlékárně naleznete na: www.mlekarna-valmez.cz.

Přejeme vám dobrou chuť.

Soutěž

Výrobky mlékárny se dají použít jak ve studené, tak teplé kuchyni i při pečení. Soutěžte s Mlékárnou Valašské Meziříčí o tyčové mixéry, pomocníky při přípravě těchto pokrmů. A dále o ručníky, osušky a sadu na manikúru.

    1. místo tyčový mixér
    2. místo sada osuška + ručník
    3. místo kosmetická taška + manikúra + skládací hřeben + zrcátko

K výhře gratulujeme těmto soutěžícím: Petra P. - Bohutín, Ivana M. - Ledeč nad Sázavou, Kateřina P. - Hořičky
 

 

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kdy byla založena Mlékárna Valašské Meziříčí?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena