Soutěž: Oslavujte plnoletost Divadla Kalich!

Soutěžit můžete od 4.9.2017 0:01:00 do 10.9.2017 23:59:00

Muzikály Divadla Kalich

Zařaďte se mezi jedny z prvních diváků nové sezóny, soutěžíme totiž o 3x 2 vstupenky na představení muzikálu Srdcový král s největšími hity Elvise Presleyho, které se odehraje v sobotu 30. září od 14:30 hodin.

Nová sezóna je pro pražské Divadlo Kalich zásadní a výjimečná, dosáhne v ní totiž plnoletosti. Konkrétně 1. listopadu 2017 skutečně uplyne 18 let od otevření Divadla Kalich. Za tuto dobu si divadlo, které nepobírá žádné dotace ani granty, dokázalo vybudovat pestrý repertoár populárních činoherních komedií a muzikálů, díky němuž je opakovaně nejnavštěvovanějším soukromým divadlem v České republice.

Hned na září má divadlo nachystané dvě premiéry. Po delší odmlce se vrací ve zcela novém nastudování muzikál Daniela Landy Krysař a následuje brilantní komedie Petra Kolečka Dvě noci na Karlštejně. Informace o repertoáru divadla naleznete zde http://www.divadlokalich.cz/repertoar/.

Muzikály Divadla Kalich

Pokud by se Vám nepodařilo vyhrát vstupenky v naší soutěži, nevěšte hlavu. Vstup do dospělosti je velká událost, a tak divadlo připravilo vstup do této slavnostní sezóny s dárkem, kterým chce poděkovat všem svým divákům za společná krásná léta dospívání: na všechna představení - muzikálová i činoherní - konaná od 1. září do 1. října včetně, divadlo nyní nabízí o 180 Kč levnější vstupenky.

Neváhejte, ať stihnete vyzkoušet nová sedadla v hledišti, kapacita je omezena a volná místa rychle mizí. Informace o akci a kód pro uplatnění narozeninové slevy najdete na http://www.divadlokalich.cz/akce180/ .

Soutěž: Hrajeme o 3 x 2 vstupenky!

Správnou odpověď najdete na www.divadlokalich.cz.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. najdete zde.

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kolik muzikálových titulů uvádí v nové divadelní sezóně Divadlo Kalich?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena