Soutěž o přípravu do plavek s Holmes Place

Soutěžit můžete od 1.5.2011 0:00:00 do 15.5.2011 23:59:00

Na dva soutěžící čeká balíček služeb Homes Place Energy Černý Most

Odstartujte přípravu do plavek s Holmes Place

Holmes Place Energy Černý MostLéto se kvapem blíží a mnohé z nás jako každý rok děsí představa odhaleného těla v plavkách a letním oblečení. Právě nyní je však ten správný čas začít s tím něco dělat a dohnat, co ještě jde, abychom se  cítili co nejlépe!

Zúčastněte se naší soutěže a pokud vyhrajete, máte jedinečnou šanci odstartovat přípravu na léto již nyní. Dvě z vás získají měsíční členství v health klubu Holmes Place Energy Černý Most, poukázku na úvodní diagnostiku s trenérem a balíček tří tréninků.

Pro všechny, kdo při své cestě za krásnou postavou uvítají motivaci, mají kluby Holmes Place připraven zajímavý návod, jak se každý den aktivně připravovat na léto. Zaregistrujte se na www.bozsketelo.cz a do konce června se můžete těšit na pravidelné zajímavé tipy ve své emailové schránce. Ty se netýkají se pouze cvičení, ale také wellness či zdravé výživy a lze je skvěle aplikovat v každodenním životě. Příprava vám také bude přinášet body, které můžete vyměnit za atraktivní ceny – například za letenky do oblíbených evropských destinací.

 

Holmes Place Energy Černý Most

Oblíbený health klub disponuje prostornou posilovnou, kardiozónou, třemi sály na studiové hodiny, kurty na ricochet a spinningovým sálem. Velké lákadlo představují též moderní Power Plate studio nebo bazén o délce 25 metrů. A protože je důležité umět se nejen unavit, ale také příjemně odpočinout, nechybí ani vyhledávaná relaxační zóna. Holmes Place nabízí vysoce profesionální služby a každý z klubů je něčím specifický. V případě Holmes Place Energy Černý Most se jedná o zvláštní pozornost věnovanou rodinám, potažmo maminkám s dětmi. Mohou zde využít služeb dětského koutku, zakoupit výhodné rodinné členství nebo navštěvovat s dětmi řadu zajímavých kurzů cvičení a plavání. 

Holmes Place Energy Černý Mostholmes place

Správnou odpověď najdete na www.holmesplace.cz

Přečtete si prosím všeobecné marketingové podmínky.

Gratulujeme k výhře Matyáši M. z Hořic a Soně M. z Ústí nad Labem!

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kolik klubů provozuje řetězec Holmes Place na území Prahy?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena