Soutěž o příměstský jazykový tábor v Praze

Soutěžit můžete od 13.4.2015 0:01:00 do 26.4.2015 23:59:00

Tradiční příměstské tábory s angličtinou nabídne letos v létě již 13 pražských mateřských škol. Vypsáno je celkem 25 turnusů. Přihlásit se na ně mohou děti ve věku od 5 do 10 let.

Školky tyto tábory organizují ve spolupráci s jazykovou společností Wattsenglish, jejíž lektoři mají s výukou malých dětí mnohaleté zkušenosti. Táborníci se letos vydají na dobrodružnou pouť časem, užijí si hry na mumie, rytířské zápasy, rýžování zlata na Klondiku i výrobu šperků pro královskou rodinu.

Tábory Wattsenglish – to není žádné posedávání v lavicích a opakování slovíček. Naopak. Na děti čeká pět dní plných dobrodružství a zážitků. Angličtina provází děti po celý den, aniž by však měly pocit, že se „učí“. Navíc se letos mohou těšit na speciální táborovou knížku a DVD, které pro ně vytvořil Steve Watts.

Na tábor se mohou přihlásit všechny děti od 5 do 10 let, a to i naprostí začátečníci bez zkušenosti s angličtinou. Kromě Prahy se příměstské tábory konají i v dalších městech ČR. Pro větší táborníky jsou pak k dispozici tábory pobytové v Dolním Dvoře v Krkonoších. On-line přihlášky a veškeré další informace včetně fotek a videí z minulých ročníků jsou k dispozici na www.wattsenglish.cz

Soutěž

Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a vyhrajte příměstský tábor Wattsenglish v Praze v hodnotě 2 990 Kč.

Správnou odpověď najdete na www.wattsenglish.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme této soutěžící: Marcela D. - Nymburk

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje krkonošský hotel, kde se letos konají pobytové tábory Wattsenglish?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena