Soutěž o knihy Příběh královské lásky

Soutěžit můžete od 28.4.2011 0:00:00 do 5.5.2011 23:59:00

Přečtěte si zajímavý příběh zamilovaného královského páru

Vyhrajte 5 knih William & Kate - Příběh královské lásky

Příběh královské láskyPříběh oblíbeného britského páru - následníka trůnu prince Williama a Kate Middletonové - je velice často přirovnáván k romantické pohádce. Budoucí panovník se zamiloval do krásné dívky, která nepochází ze šlechtického rodu. Pohádkovost celého příběhu nemůže umocnit nic jiného než svatba. 

Kniha zachycuje v chronologickém sledu životy obou protagonistů - od seznámení až po zásnuby. Krok za krokem sledujeme především jejich milostný příběh a společně strávené okamžiky, avšak kromě toho i studijní úspěchy, pracovní zkušenosti a "běžné" problémy médii ostře sledovaného páru. Nedílnou součást knihy tvoří přibližně 150 barevných fotografií, které zachycují Williama a Kate na slavnostních událostech i v každodenních okamžicích.

Odpovězte na soutěžní otázku a zapojte se do soutěže, na 5 výherců čekají výtisky knihy Příběh královské lásky! Nápovědu hledejte zde

Přečtete si, prosím, všeobecné marketingové podmínky.

Gratulujeme všem výhercům, kterými jsou: Ingrid Š. z  Levic, Kateřina Š. z Prosetína, Saša P. z Pardubic, Hedvika V. z Brna a Lenka H. z Čížkovic!

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kde princ William požádal Kate o ruku?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena