Soutěž o knihu O kávě

Soutěžit můžete od 2.5.2011 14:48:00 do 31.5.2011 23:59:00

Kniha, Kafe

Milujete kávu? A znáte místo, kde připravují prostě to „nejlepší kafe na světě“? Pak se zúčastněte soutěže o stylovou knihu O kávě a dopřejte majiteli vaší oblíbené kavárny hřát se na výslunní díky případné výhře v naší čtenářské soutěži „Dobrý kafe 2011“.

Probereme to u kafe, to je věta, kterou říká většina z nás velmi často. Na kafe chodíme s kamarádkou, když máme nějaký problém, na kafe můžeme pozvat sympatického kolegu a není třeba se bát, že se dostaneme do řečí jako třeba u posezení se skleničkou vína….

Pokec u kafe je symbolem sdílení radostí a starostí, kafe o samotě doma pak určité pohody, uvolnění.

A Kafe.cz si jednoho dne řeklo, že chce najít místo, kde se vaří nejlepší kafe na světě. Proto se obracíme na vás, čtenáře Kafe.cz., abyste nám pomohli hledat.

  • Jako odměnu pro vás máme celkem 20 krásných knih O kávě od vydavatelství Smartpress.

Co je třeba udělat?

Stačí poslat tip na vaši oblíbenou kavárnu (cukrárnu, prodejnu s kávou, kde si můžete také posedět, recepci fitcentra, hotýlek…) a odpovědět na jednoduchou otázku (nápověda na www.smartpress.cz).
 

O výhře 

Káva je báječný nápoj. Povzbudí, zahřeje a vytváří pouto mezi lidmi na schůzkách a u přátelských posezení. Nabízí se bezpočet možností, jak ji připravit, ale také jak si s ní hrát a jak si ji co nejlépe vychutnat. Můžete ji i degustovat podobně jako víno. Petra Veselá, autorka knihy, kávě rozumí. Několikrát vyhrála mistrovství republiky v přípravě kávy a reprezentovala na mistrovství světa, má vlastní kavárnu a pořádá školení o kávě. Seznámí vás s historií kávy, dozvíte se, jak se dostala do celého světa, jak se pěstuje, zpracovává a praží.

Přečtete si prosím všeobecné marketingové podmínky.

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázky

Jak se jmenuje kavárna Petry Veselé?

Jak se jmenujte kavárna, kde se podle vás vaří to nejlepší kafe na světě?

Jakou má tato vaše oblíbená kavárna www nebo poštovní adresu (v případě, že nevíte, napište prosím do pole NEVÍM)

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena