Soutěž: Jedinečná chuť italské kávy

Soutěžit můžete od 14.8.2017 0:01:00 do 20.8.2017 23:59:00

Lavazza

Máte rádi opravdu kvalitní kávu? S kávou Lavazza si i v pohodlí vašeho domova připravíte dokonalou kávu, která se hravě vyrovná té z vaší oblíbené kavárny. Přineste si domů kousek Itálie a ochutnejte jedinečnou mletou kávu Lavazza Qualita Oro, která vás překvapí jemně sladkou chutí a nezaměnitelným aroma.

Lavazza Qualita Oro je výběr mimořádně sladkých mletých kávových zrn stoprocentní Arabica z Latinské Ameriky. V chuti této kávy našla pražírna Lavazza přesnou a správnou rovnováhu. Káva má vynikající přírodní aroma a  výbornou pěnu. Již po prvním doušku ucítíte nezaměnitelnou chuť s náznaky sladkosti a ovoce, která jen dokládá kvalitu kávy, jež je výsledkem 120 let odborných zkušeností v oblasti míchání a pražení. 

Lavazza

Mletá káva Lavazza Qualita Oro zaručuje jedinečnou chuť při jakémkoliv druhu přípravy, ať už jste milovníci French Pressu či kávy z Moka konvičky, rádi filtrujete nebo vám chutná klasická, překapávaná káva. At už si ji připravíte jakkoliv, káva Lavazza Qualita Oro promění vaše každodenní okamžiky v jedinečný zážitek.  

Lavazza Qualita Oro

Společnost Lavazza je známým symbolem italského espessa. Rodinný podnik Lavazza založil Luigi Lavazza už před více než sto lety. V malé pražírně tak vzniklo tajemství jedinečné receptury, které bylo předáváno z generace na generaci, a to až do dnešních dnů. Lavazza tak jako první přišla s uměním kombinace různých druhů kávy z různých geografických oblastí, které je doposud charakteristickým rysem většiny produktů značky. V současné době působí ve více než 90 zemích světa  prostřednictvím dceřiných společností a distributorů vyváží přibližně 53 % své produkce.

Lavazza

Radovat z výhry se mohou hned tři soutěžící, v každém balíčku bude 5 balení skvělé kávy Lavazza.

Správnou odpověď najdete na www.espressolavazza.cz.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. najdete zde.

Výherci: Pavel V. ml. z Krušovic, Fanynka T. z Uherského Brodu a Andrea K. z Olomouce

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kolikátá generace v pořadí řídí v současné době společnost Lavazza?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena