Soutěž: Druhá dcera

Soutěžit můžete od 29.2.2016 0:01:00 do 13.3.2016 23:59:00

Rachel Woodley vyrůstala s rodiči, kteří se navzdory své chudobě snažili žít na úrovni. Nyní pracuje ve Francii jako vychovatelka. Jednoho dne dostává zprávu, že její matka zemřela, a svíraná žalem se vrací zpátky do rodného městečka v Anglii, aby mohla vyklidit chalupu, v které matka žila.

Při úklidu najde na výstřižku z londýnského společenského časopisu fotografii svého otce, datovanou tři měsíce zpátky. Ale vždyť jí řekli, že její otec dávno zemřel!

Lauren Willig, autorka bestselleru Ashfordská aféra, nyní přichází s neuvěřitelně čtivým příběhem o zradě, vášni a pomstě.
 
Lauren Willig se narodila v roce 1977 ve Filadelfii. Studovala historii na Yaleově univerzitě a také práva na Harvardu. Po ukončení vysoké školy pracovala v renomované právnické firmě s dvousetletou historií Cravath, Swaine & Moore, ale po nějakém čase se rozhodla plně věnovat literární tvorbě. První knihu vydala v osmnácti letech a odstartovala jí zatím dvanáctidílnou sérii Pink Carnation. Kromě tohoto cyklu vydala i několik samostatných příběhů, z nichž nejznámější jsou romány Ashfordská aféra a Druhá dcera. Lauren Willig je nositelkou několika prestižních literárních ocenění.

Soutěž

Soutěžíme o 5 výtisků.

Nápovědu najdete ZDE.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Tereza P. - Vodňany, Jaroslava P. - Pelhřimov, Šárka Š. - Rokytno, Alena P. - Halenkovice, Stanislava Š. - Otrokovice

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Za jakou cenu zakoupíte knihu Druhá dcera?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena