Soutěž: Chraňte svého mazlíčka proti parazitům

Soutěžit můžete od 3.8.2015 0:01:00 do 16.8.2015 23:59:00

S příchodem teplých dnů nastává každoroční starost pro všechny majitele čtyřnohých mazlíčků. Nevítaní parazité, klíšťata a blechy, mohou přivodit těžké zdravotní problémy. Jsou přenašeči různých infekčních onemocnění, včetně lymské boreliózy, která v krajních případech může skončit úhynem zvířete.

Chraňte proto svého zvířecího kamaráda, jak nejlépe to jde. FIPROtecspot–on (pipeta, kterou se kape na kůži za krk zvířete) by neměl chybět žádnému chovateli. Přípravek slouží k prevenci proti napadení klíšťaty a blechami. Produkty FIPROtec tak doplňují kompletní řadu péče o psy a kočky společnosti Beaphar v prevenci proti vnějším parazitům.

Více informací na www.beaphar.cz

K dostání v různých provedeních na základě hmotnosti zvířete v prodejnách chovatelských potřeb.
Doporučená maloobchodní cena: od 135 Kč

________________________________________
O Beaphar:
Firma Beaphar byla založena panem Bernardem Aa v Holandsku v roce 1943. Byla pojmenována podle svého zakladatele BEAPHAR = BErnardAaPHARmaceuticals. Společnost se zabývá vývojem a výrobou široké škály produktů pro domácí mazlíčky, od přípravků pro zdraví (léčiva, antiparazitika, vitamíny) až po kompletní krmiva v super premium kvalitě. Více než 800 výrobků společnosti Beaphar pomáhá vašim zvířátkům být šťastnější a zdravější.

Soutěž:

Šest výherců obdrží balíčky obsahující SOS obojky a antispreje, které zabrání psům chodit do záhonků.

Nápovědu hledejte na www.beaphar.cz.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme těmto soutěžícím: Iveta D. - Teplice, Miroslava M. - Liberec, Miluše P. - Karviná-Ráj, Pavel E . - Velké Hamry, Václav R. - Plzeň, Marie R. - Havlíčkův Brod

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

V jakém roce vznikla firma Beaphar, která se specializuje na boj proti parazitům?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena