Odměňte se za poctivou práci výletem do pivovaru

Soutěžit můžete od 1.12.2016 0:01:00 do 14.12.2016 23:59:00

Ideální odměnou po dobře odvedené práci je samozřejmě pivo. Proč si však kromě správně vychlazeného zlatavého moku nedopřát také výlet do místa, kde se vaří. Soutěžte s námi o vstupenky do Pivovaru Velké Popovice a další lákavé ceny.

První zmínky o velkopopovickém pivu sahají až do 14. století. Důležitým milníkem je rok 1874, kdy byla v nově postaveném pivovaru uvařená první várka piva. Díky oddanosti všech zaměstnanců ustál velkopopovický pivovar všechny nástrahy moderní historie a i v dnešní době se zde pivo vaří dle tradičních postupů, s poctivostí a láskou.

„V našem pivu je hodně lidské práce, poctivého řemesla a stavovské hrdosti, přijďte se přesvědčit na vlastní kůži,“ zve do pivovaru sládek Velkopopovického Kozla Vojta Homolka.

V rámci prohlídek Pivovaru Velké Popovice se seznámíte s více než 140letou historií pivovaru, se surovinami a tradičními postupy vaření zdejšího piva, ale také s živým maskotem pivovaru – kozlem Oldou. Navštívíte výrobní i historické prostory pivovaru a v pivovarských ležáckých sklepích ochutnáte nefiltrovaného Velkopopovického Kozla, kterého vám načepují z unikátního Kozlova výčepu.Pokud vám během dne vyhládne, určitě se nezapomeňte zastavit ve stylové pivovarské restauraci Velkopopovická Kozlovna.

Další informace o prohlídkách a zážitkových programech v pivovaru naleznete na stránkách www.pivovar.kozel.cz.

Soutěž

Tři z vás získají balíček piv a deku od Kozla v hodnotě 840 Kč. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Nápovědu najdete na stránkách www.pivovar.kozel.cz.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti VLTAVA LABE MEDIA a. s. najdete zde.

K výhře gratulujeme:

Jiří H., Kvasiny
Šárka M., Praha 9
Alena K., Pohořelice

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kdy byl založen Velkopopovický pivovar?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena