Nová lahodná svačinka Do ručičky

Soutěžit můžete od 23.2.2016 0:01:00 do 13.3.2016 23:59:00

Po úspěšném uvedení ovocné řady dětských příkrmů Sunárek Do ručičky se sortiment kapsiček pro děti rozrostl o dva nové druhy svačinek s tvarohem a s chutí jogurtu. Děti si tak nyní mohou pochutnat na 4 nových variantách – tvaroh s jahodami, tvaroh s meruňkami, chuť jogurtu s banány a chuť jogurtu s ovocem, již od ukončeného 12. měsíce.

„Díky jedinečnému praktickému balení ve formě kapsičky je pro děti Sunárek Do ručičky snadno uchopitelný a rozvíjí tak jejich zručnost, koordinaci pohybů a samostatnost. Ideální je Sunárek také na cesty, neboť není třeba lžičky a děťátko se zabaví,“ říká Hana Strouhalová, Brand Manager značky Sunárek pro Českou a Slovenskou republiku.

Nový Sunárek Do ručičky s tvarohem a chutí jogurtu je se svým vyváženým složením vhodnou součástí jídelníčku menších dětí. Neobsahuje totiž lepek, přidaná barviva* a konzervační látky*. Lehce přenosné praktické balení s bezpečnostním uzávěrem umožňuje dětem vychutnat si rychlou svačinku kdykoliv a kdekoliv i mimo domov, například na cestách. Jako i u předchozích variant je navíc možné Sunárky Do ručičky skladovat při pokojové teplotě.
Lahodné dětské dezertíky jsou k dostání ve čtyřech nových chutích za cenu 24,90 Kč.

Soutěž

Soutěžíme o 5 výher!

Nápovědu hledejte na: www.sunar.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Dana G. - Krouna, Jozef D. - Praha 9, Lucie N. - Mohelnice, Anna Z. - Zastavka, Hana B. - Valašské Klobouky

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kolik je celkem variant kapsiček Sunárek včetně nové řady s tvarohem a chutí jogurtu?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena