Nejen masové konzervy po celý rok

Soutěžit můžete od 18.1.2016 0:01:00 do 31.1.2016 23:59:00

Masové, ale i vegetariánské konzervy máme spojené s cestováním – ať už se jedná o chataření, vodácké výlety, jednodenní túry do přírody nebo kempování v zahraničí. Dávno se však nejezdí na dovolenou jen v létě. Na chatu jezdíme celoročně, na procházky do hor se chodí i v chladnějším počasí a v zimě nás čekají lyžařské zájezdy. Právě konzervy jsou díky snadnému skladování a možnosti okamžité spotřeby vhodné pro celoroční použití.

Od roku 1922 fungovala v jihočeském Táboře konzervárna REKORD®. Tato značka se nyní po téměř sto letech vrací na český trh a stále využívá původní receptury. Výběr je navíc opravdu široký. Kromě klasického vepřového masa ve vlastní šťávě značka REKORD® nabízí také hovězí, šunkové a kuřecí maso, krůtí maso ve vlastní šťávě a Pekelníkovy tousty. Ať už si vyberete jakoukoliv masovou variantu, můžete si být jistí, že v ní najdete alespoň 70 % masa.

Nyní přichází značka REKORD® i s vegetariánskými pomazánkami, které obsahují všechny živiny potřebné pro lidské tělo. Obsahují nejen celozrnné obiloviny, které jsou výborným zdrojem energie, luštěniny a sóju, které našemu tělu dodávají rostlinné bílkoviny, ale také vitaminy a vlákninu. Oblíbí si je nejen milovníci bezmasých jídel a vyznavači zdravého životního stylu. Na své si přijdou všichni, kdo chtějí obměnit svůj jídelníček a vyzkoušet něco nového. Značka REKORD® přichází na trh hned se 4 variantami – klasik, s červenou paprikou, s pikantní feferonkou nebo se žampióny.

Vegetariánské pomazánky REKORD® jsou k dostání ve 120g aluminiovém balení s odtrhovacím víčkem. Zakoupit je můžete za doporučenou prodejní cenu 25 Kč.

Soutěž

Soutěžíme o 3 balíčky s konzervami. Stačí jen správně odpovědět na otázku a mít štěstí!

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Pavel P. - Pohořelice, Bohunka B. - Loučná, Ludmila Z. - Zlín

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kolik procent masa obsahují masové konzervy REKORD®:

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena