Natřete to bolesti s ALPOU

Soutěžit můžete od 20.2.2016 0:01:00 do 6.3.2016 23:59:00

Kdo by neznal ALPU francovku? Portfolio společnost ALPA je však značně široké. Pojďte soutěžit s námi a vyhrajte masážní balíček ALPA – najdete v něm produkty pro relaxaci, odpočinek i jemnou masáž.

Bolavé klouby? Namožené svaly? Pohmožděniny?

Sport, turistika a dostatek pohybu obecně - radostí z pohybu můžeme zapomenout na umírněnost a dáme našemu tělu pěkně zabrat. ALPA vám však přináší pomocníky na vaše bolístky. Masážní kosmetika ALPA je tím správným parťákem na neduhy, se kterými se čas od času potýká každý z nás.

Masážní přípravky ALPA - léty ověřená kvalita za rozumnou cenu

Společnost ALPA pro vás připravila dárkové balíčky masážní kosmetiky. A na co se můžete těšit? V balíčku najdete mimo jiné francovku ALPU – univerzálního pomocníka do každé rodiny nejspíše netřeba představovat. ALPA gel francovkový je vhodný pro masáž svalů a kloubů, přináší pocit úlevy i při bolestech hlavy. Krém ALPA je ideálním masážním prostředkem, přispívá k okamžitému a dlouhodobému pocitu uvolnění a osvěžení. Těšit se můžete na řadu dalších produktů.

Soutěž

Pro 5 výherců máme připraven balíček ALPA pro relaxaci i masáž. Chcete ho vyhrát? Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a mít trochu štěstí.

Správnou odpověď najdete
ZDE!

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Danuše K. - Plzeň, Markéta H. - Telnice u Brna, Konstantin B. - Praha 4, Bohuslava V. - Horní Bečva, Iveta Š. - Morkovice

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

ALPA konopný balzám přináší příjemný pocit uvolnění s mírně chladivým efektem díky obsahu:

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena