Moringa: Vyhrajte balíček darů ze stromu zázraků!

Soutěžit můžete od 7.12.2016 0:01:00 do 21.12.2016 23:59:00

„Nebedaye“ … „Ta, jež nikdy neumírá“. Krásný a výstižný je původní název Moringy používaný v mnoha afrických jazycích.

Moringa byla objevena v severní Indii kolem roku 2000 př. n. l. Tradiční lékaři velmi rychle objevili její léčivé účinky a nazvali ji „The Miracle Tree“ – "Strom zázraků". Šlechta a členové královských rodů užívali Moringu pro její blahodárné účinky na duševní bdělost a zdravou pokožku. Stala se nedílnou součástí tradiční Ayurvédské medicíny. Ve starověké Indii byl moringový extrakt podáván Mauryánským bojovníkům na válečných frontách. Věřilo se, že jim dodá potřebnou sílu a energii během boje, zároveň, že jim ulehčí od stresu z bitev a bolesti ze zranění.

Starověcí Egypťané si zase velmi cenili moringový olej, který používali místo opalovacích krémů. Avšak na evropském kontinentě objevili řadu dalších cenných účinků Moringy na lidské zdraví až staří Řekové. V pozdějším období je představili Římanům, kteří ji rozšířili v rámci celé své říše.
Dnes naleznete kvalitní Moringu na Filipínách, východní Indii, Číně, jižní Africe a jihovýchodní Asii. Moringové stromy se pěstují hlavně v tropických a subtropických oblastech, kde se jí velmi daří. Jedná se však o velmi nenáročnou rostlinu, které se paradoxně daří i v suchých až písčitých půdách a vyšších nadmořských výškách. Velmi ceněná a užívaná je v oblastech Himalájí.

Moringamix.cz – Pro správné zažívání

Trápí vás zažívání?! Vsaďte na osvědčenou sílu bylin a Moringy. Věděli jste, že má máta pozitivní účinky na trávení, při zácpě i nadýmání, že bazalka byla již starověkými Římany využívána při tlumení křečí, pro zlepšení trávení, harmonizaci peristaltiky, pro své působení proti nadýmání. V kombinaci s Moringou, jež je silným zdrojem vlákniny, 90 druhů živin, 46 antioxidantů a zeatinu, máte v rukou skvělý prostředek pro vaše spokojené břicho a klidné zažívání.

Moringamix.cz – Zdraví pro Vaše vaření

Chcete vařit nejen dobře, ale i zdravě. Seznamte se s Moringou, jež obsahuje 90 druhů živin, 46 antioxidantů a zeatin. Dopřejte svému vaření skvělou ingredienci, pro vaše zdraví. V MoringaMix připravili výhodný balíček s kořením i čistou Moringou vhodné pro teplou i studenou kuchyni, přípravu salátů, masa, na pečení i do guláše. Záleží jen na vaší fantazii. 

Moringamix.cz – Při nachlazení

Podzim je obdobím častých nachlazení. Náš organismus potřebuje všechny síly, aby se dokázal bránit infekcím. Podpořte jeho možnosti čajovými směsmi bylin s Moringou, která obsahuje 90 druhů živin, 46 antioxidantů a zeatin. Čajové směsi jsou sestaveny tak, aby podporovali přirozenou obranischopnost organismus. Moringové kapsle poté dodávají potřebné vitamíny a minerály potřebné pro jeho správné fungování.  

Moringamix.cz – Pro každodenní pohodu

I v dnešní uspěchané době lze zažívat pohodu a klid. Připravte si šálek skvělého čaje, který vám pomůže s relaxem. Moringamix směsi jsou sestaveny tak, aby skloubily přirozené účinky vybraných bylin a koření s vlastnostmi Moringy oleifery, jež je ještě podporuje. Máta, meduňka i dobromysl jsou známé svými účinky na zklidnění organismu a jeho relaxaci, i klidný spánek. Moringa oleifera obsahuje 90 druhů živin, 46 antioxidantů a zeatin. Moringamix směsi jsou skvělým pomocníkem do uspěchané doby.

Moringamix.cz – Pro správného chlapa

Na muže jsou v dnešní době kladené velké nároky nejen v pracovní sféře, ale i ostatních rovinách života. Jeho organismu je vystavován velké fyzické i psychické zátěži. Je proto potřeba mu dodávat dostatek živin a dalších složek, aby správně fungoval. Moringa oleifera obsahuje 90 druhů živin, 46 antioxidantů a rostlinný růstový hormon zeatin. Moringamix připravil balíček právě pro vás. Využijte sílu Moringy, bylin a koření a postavte se čelem všem výzvám. www.moringamix.cz

Soutěž

Tři z vás získají balíček Moringa! Nápovědu najdete na: www.moringamix.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. najdete zde.

K výhře gratulujeme:

Alena Č., Kostelec nad Orlicí
Jaroslav Š., Hodonín
Eva M., Praha 10

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kde byla Moringa objevena?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena