Léčivé a kosmetické výrobky Dr. Gaye

Soutěžit můžete od 16.1.2016 0:01:00 do 31.1.2016 23:59:00

Produkty Dr. Gaye jsou přírodní léčivé a kosmetické přípravky vyráběné převážně z afrických surovin, jako je semeno shea za stromu karité, habešský pepř, ibišek pravý a sůl z Růžového jezera, ale vyráběné jsou v ČR. Výrobky jsou zaměřeny především na regeneraci kůže, odstranění bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů, detoxikaci organismu a různé kosmetické účely.

S nápadem na výrobu těchto produktů přišel MUDr. Papa Gaye pocházející původně ze Senegalu, nyní žijící již 30 let v České republice. Znalosti o účincích a zpracování afrických surovin, použitých v produktech Dr. Gaye, získal pan Gaye od své babičky. MUDr. Gaye osobně dohlíží na výběr, dovoz i konečné zpracování surovin.

Účinnost výrobků Dr.GAYE, mezi které patří nejrůznější krémy, oleje, emulze a soli, potvrzuje také trvalý zájem ze strany odborné veřejnosti. Již několik let s nimi pracují sanatoria pro ekzematiky a psoriatiky a mnohé lázně (mj. Lázně Bělohrad, Lázně Luhačovice, Bohemia lázně Karlovy Vary nebo Léčebné Lázně Třeboň). Přípravky s úspěchem používají také dětští lékaři, dermatologové a fyzioterapeuti.

Mezi nejvyhledávanější výrobky Dr. GAYE patří Karitol. Základem regeneračního masážního krému, který pomáhá při bolestech zad, kloubů, ztuhlosti svalů nebo při otocích, je xylopia, tedy habešský pepř. Je to vysoký a štíhlý strom, který hojně roste v lesnaté části subsaharské Afriky, převážně kolem řek. Plody, které vypadají jako fazolové lusky, dává jednou za rok. Karitol si také skvěle poradí se vstřebáváním otoků nebo modřin po chirurgických či kosmetických zákrocích.
 
Více informací naleznete na www.medinatur.cz

Soutěž

Soutěžíme o 4 balíčky, stačí jen správně odpovědět na otázku a mít štěstí!

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Markéta J. - Brno, Hana F. - Praha 10, Václav D. - Pečky, Alena V. - Frýdlant n.O.

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Z jaké země pochází MUDr. Papa Gaye

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena